دانلود بازی Tiny Rogues برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Tiny Rogues در سبک روگ لایت ارائه شده و یک سری چالش‌ها در سبک دانجن کراولر برای‌تان به همراه خواهد داشت. دشمنان‌تان در اتاق‌های مختلف وارد شده و باید آن‌ها را یکی پس از دیگری شکست دهید. این بازی در مجموع ۲۰ منطقه مختلف داشته و هر منطقه هم تایپ انمی متفاوتی به همراه خواهد داشت. در پایان هر منطقه هم می‌توانید باس آن را شکست دهید. بیش از ۴۰ باس فایت در بازی وجود داشته و یک سری از باس‌های نهایی را هم داریم که سخت‌تر هستند. می‌توانید کاراکتر خود را در ۳۴ کلاس شکل داده و توانایی منحصر به فرد هر کدام را هم آنلاک کنید.

Tiny Rogues – Between Heaven and Hell (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Tiny-Rogues

هر کاراکتر ماجراجویی مخصوص به خود را دارد.‌ آیتم‌های منحصر به فرد و قدرتمندی را کسب کرده و به سراغ جوایزی بروید که با رد کردن هر مرحله به دست خواهید آورد. ارتقا سطح و ساخت یک شخصیت قدرتمند همیشه در بازی هیجان انگیز بوده و مجموعه متفاوتی از ضربات را می‌توانید روانه دشمنان خود کنید. امتیازات در بازی مفید هستند و باید به موقع از آن‌ها برای ارتقای کاراکتر خود بهره ببرید. بیلد خود را می‌توانید به مانند بازی‌های سولزلایک، بر حسب سبکی که پیش می‌روید، پیاده سازی کنید.

info

Tiny Rogues is a challenging fantasy rogue-lite bullet-hell dungeon crawler with rpg elements. Build a new unique character each run and fight one monster-infested room after another! Discover unique weapons, collect magical items and level up to become more and more powerful!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS *: Windows 7

Processor: Dual Core 2.00GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 520

Storage: 300 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660

Storage: 1 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.