دانلود بازی Three Kingdoms The Last Warlord برای کامپیوتر


بازی Three Kingdoms The Last Warlord در سبک SLG مبتنی بر نوبت ارائه شده است و شما باید فروانروایی سرزمینی را برعهده بگیرید که به شما محول شده است. این بازی دنیای کاملا جدیدی را به شما معرفی می‌کند که با سبک تفکری متفاوت نسبت به آثار دیگر، تشکیل شده است. سه پادشاهی قدرتمند چینی را می‌بینیم که شهرهای هرکدام از این پادشاهایی‌ها، دارای فرومان‌روایان خاصی هستند و افسرانی را نظاره می‌کنیم که هرکدام شیوه‌ی نبرد متفاوتی دارند.

در این بازی باید به فاکتورهای زیادی برای پیروزی توجه داشته باشید. سعی کنید نبردهای زمانی و مکانی را متوجه شده و از افسران خود بهترین استفاده را داشته باشید. افسران در این بازی نقشی حیاطی دارند و شما می‌توانید از مهارت‌های آن‌ها، به‌عنوان الگویی برای دیگر سربازان استفاده کنید. شروع بازی بسیار آسان است، اما تسلط یافتن روی المان‌های گیم‌پلی بازی کمی زمان‌بر خواهد بود. بازی یک کتاب داستانی اساطییری است که رسم الخط کلاسیک شرق آسیا را به نمایش گذاشته و ویژگی‌های نبرد این مناطق را نیز شاهد خواهیم بود.

Three Kingdoms The Last Warlord – Heroes Assemble PC-TENOKE | FitGirl Repack

آپدیت بازی Update v1.0.0.3422-TENOKE اضافه شد

دانلود-بازی-Three-Kingdoms-The-Last-Warlord

در بازی Three Kingdoms The Last Warlord خواهیم دید که بازی دارای نکات بارز بسیار ارزشمندی است و تا انتها از تجربه‌ی آن لذت خواهید برد. تقریبا ۶۰ شهر مختلف در بازی وجود دارد که هرکدام از دارای ۲۰۰ تخصص و ویژگی‌های جهان واقعی است. بیش از ۵۰۰ گنج تاریخی در دنیای بازی وجود دارد که بازیکنان برحسب اولویت می‌توانند به سراغشان بروند. در این بازی ۳۰۰ ویژگی ناب برای هر افسر نیز شاهد هستیم که به‌صورت مستقل می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. در کل بازی یک تجربه کلاسیک مبتنی بر نبرد است که اصالت کلی آن مربوط به سبک استراتژیک است. فناوری در بازی اهمیت بسیار زیادی دارد و هر کسی که بتواند روی آن تسلط داشته باشد، در نهایت کره زمین به نام او زده خواهد شد. آب و هوا و زمین را کنترل کرده و اجازه ندهید که شرایط آب و هوایی، ارتش شما را از کار بیندازد.

info

Three Kingdoms: the Last Warlord is a turn-based SLG, where you are the ruler, produced by Chengdu LongYou Game studio. It is a brand new Three Kingdoms world built with Chinese people’s new thinking style of the Three Kingdoms. The game deeply delineates the difference in cities terrain and each officer’s abilities, highlights the battle spirit of timing, place and human allocation.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7sp1 or Windows 10

Processor: Intel Core2 Duo E6550 or AMD equivalent or above

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA Geforce GT440(512M)or AMD Radeon equivalent or above

DirectX: Version 9.0

Network: Broadband Internet connection

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7sp1 or Windows 10

Processor: I3 or AMD equivalent or above

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA Geforce GTX560se or AMD Radeon equivalent or above

DirectX: Version 9.0

Network: Broadband Internet connection

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.