دانلود بازی The Thaumaturge برای کامپیوتر


بازی The Thaumaturge تجربه‌ای در سبک نقش آفرینی است که حس و حال آثاری مثل Disco Elysium را تداعی می‌کند. وقایع The Thaumaturge از یک روستا در سال ۱۹۰۵ آغاز می‌شود. نام بازی، برگرفته از یک واژه یونانی است که معنی معجزه می‌دهد. Thaumaturge‌ها در جهان بازی افرادی هستند که قدرت کنترل موجوداتی مخوف به نام Salutor‌ها را دارند و می‌توانند به شکار و بعد هم رام کردن آن‌ها بپردازند. ویکتور زولسکی، شخصیت اصلی بازی، یک Thaumaturge‌ است که داستانش از روستایی آغاز می‌شود که در آن، به‌دنبال پیدا کردن گریگوری راسپوتین معروف است. راسپوتین شخصیتی واقعی و بسیار مرموز در دل تاریخ روسیه به‌حساب می‌آید که برخی او را یک قدیس و برخی هم فردی با خصوصیات شیطانی می‌دانند. بازی با اینکه سراغ چنین فرد واقعی رفته ولی داستان آن یک روایت تاریخی دقیق نیست و سازنده‌ها تصویر دلخواه خودشان را از روسیه قرن بیستمی تحت حکومت تزار ارائه کرده‌اند.

The Thaumaturge PC-RUNE | ElAmigos

آپدیت بازی UPDATE to 71135-ElAmigos اضافه شد

دانلود-بازی-The-Thaumaturge

ویکتور که اخیرا در استفاده از قدرت‌هایش دچار مشکل شده است، پس از آشنایی با راسپوتین تا حدودی شرایط بهتری تحت درمان او پیدا می‌کند و پس از آن نامه‌ای مبنی بر مرگ پدرش در ورشو به‌دست او می‌رسد. اینجا است که سفر ویکتور و راسپوتین به شهر ورشو آغاز می‌شود و وقایع بازی تازه از اینجا شروع می‌شوند. بازی The Thaumaturge با اینکه عناصر دیگری هم در بطن گیم‌پلی خودش دارد، ولی فراتر از همه آن‌ها یک بازی داستان‌محور است و از همان اول باید تکلیف خودتان را با سبک آن روشن کنید. اگر به دید یک بازی نقش آفرینی پر از مبارزه به سراغ این اثر بروید، قطعا خیلی زود از آن ناامید خواهید شد ولی اگر حوصله خواندن متن‌ها، گوش دادن به صحبت‌ها و تصمیم‌گیری در قبال آن‌ها را دارید، The Thaumaturge اوقات خوبی برای شما فراهم خواهد کرد.

در راستای ارائه داستانی ارزشمند، بازی از عناصر مختلفی بهره برده است که در راس آن‌ها می‌توان به شخصیت‌پردازی بسیار خوب کاراکترها اشاره کرد. در این بازی، حتی خود شهر ورشو هم هویت منحصربه‌فردی دارد و چه این شهر و چه کاراکترهای بازی، انگار همگی از دل یکی از رمان‌های امثال داستایوفسکی بیرون آمده‌اند و کمی هم چاشنی ماوراطبیعی به آن اضافه شده است.

ویکتور یک ضعف مهم دارد و آن هم غرورش است. در طول داستان بازی، انتخاب‌هایی بر سر راه شما قرار خواهند گرفت که غرورآمیز هستند و در صورت انتخاب آن‌ها، به غرور درونی ویکتور افزوده خواهد شد و این ضعف شدت خواهد گرفت؛ اما لحظاتی هم در طول بازی وجود دارد که این انتخاب‌ها اجتناب‌ناپذیر هستند. به همین دلیل، ضعف درونی ویکتور، به شدت انتخاب‌های داستانی را دو پهلو و مهم می‌کند و باید مراقب باشید که دست به چه انتخابی خواهید زد.

مبارزات بازی The Thaumaturge به خوبی طراحی شده‌اند و برای شکست دشمنان، باید بسته به مهارت‌ها و توانایی‌های ویکتور، دست به انتخاب بزنید. ممکن است همزمان چند دشمن بر سر راه شما قرار بگیرند و شما باید انتخاب کنید که می‌خواهید ابتدا یکی از آن‌ها را با ضربه‌ای سهمناک از بین ببرید یا آنکه به هر کدام از آن‌ها، ضرباتی کوچک وارد سازید. بسته به درجه سختی بازی، این مبارزات می‌توانند بسیار دشوار و چالش برانگیز باشند.

منبع توضیحات: زومجی و گیم‌فا

info

The Thaumaturge is an isometric, story-rich RPG with a unique take on turn-based combat, character development features, and investigation mechanics, facing you with morally ambiguous choices – set in a world teeming with mysterious powers and strange ethereal beings called salutors.

The year is 1905. Warsaw lives under the yoke of imperial Russian tsardom. Its inhabitants constitute a diverse group of different ancestries, views, and beliefs with often conflicting interests: Russian soldiers, Jewish merchants, Polish townspeople, and more. Despite the circumstances, the city is a buzzing metropolis, where one can attend a breathtaking party with the high society, and later get robbed in one of the dark alleys of the Praga district. A city of great hopes and dreams on one hand and dark desires on the other.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64-bit)
Processor: AMD Ryzen 5 3600 (6 core with 3,5 Ghz) or Intel i5-10400F (6 core with 2,9 Ghz)

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Radeon RX580 (8GB) or Nvidia GTX 1070 (8GB) or Intel Arc A750 8GB

DirectX: Version 12

Storage: 25 GB available space

Additional Notes: SSD (Recommended), HDD (Supported). Framerate might drop in graphics-intensive scenes. Ultrawide screen supported.

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: AMD Ryzen 5 3600 (6 core with 3,5 Ghz) or Intel i5-10400F (6 core with 2,9 Ghz)

Memory: 32 GB RAM

Graphics: Radeon 6700xt (12GB) or Nvidia GTX 3060 Ti (8GB) or Intel Arc A770 16GB

DirectX: Version 12

Storage: 25 GB available space

Additional Notes: SSD. Framerate might drop in graphics-intensive scenes. Ultrawide screen supported.

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه RUNE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه RUNE یا Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

لینک دانلود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.