دانلود بازی The Planet Crafter برای کامپیوتر

[ad_1]

4.6/5 – (31 امتیاز)

در بازی The Planet Crafter شما به ماموریتی فرستاده می‌شوید که در یک سیاره متخاصم جریان دارد. باید برای انسان‌های حاضر در این محل یک سر پناه پیدا کرده و با زنده ماندن و جمع‌آوری منابع جلو بروید. می‌توانید پایگاه و ماشین‌هایی را پیدا کنید که افراد در سیاره بتوانند همچنان زنده مانده و از فضایی با اکسیژن کافی بهره ببرند. در نهایت یک سیاره کامل در بازی می‌بینیم که مهندسی کامل به شما سپرده شده است. با جمع آوری مواد معدنی می‌توانید جلو رفته و از تمام ابزارهای موجود برای انجام ماموریت استفاده کنید. سفینه‌ها و خرابه‌هایی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را ساخته و رمز و رازهای آن را کشف کنید.

The Planet Crafter PC-RUNE | ElAmigos

دانلود-بازی-The-Planet-Crafter

از ویژگی‌های کلیدی بازی می‌توانیم به مکانیسم سلامت آن اشاره کنیم که روی اکسیژن و دمای محیط استوار شده است. می‌توانید از استخراج سنگ معدن استفاده کرده و ماشین‌هایی برای ایجاد فشار اتسمفر استفاده کنید. باید یک بیوسفر با اکسینژن ایجاد کرده و دوباره در سیاره جدید خود زندگی را آغاز کنید. همه چیز در دستان شما است و برای موفقیت باید تاوان بدهید. محیط گرافیکی بازی عالی است و همراه با موسیقی ناب می‌توانید از آن لذت ببرید. فراموش نکنید که همه چیز به شما بستگی دارد و هر چه قدر که سرعت بیشتری در انجام ماموریت داشته باشید، موفقیت از آن شما خواهد بود.

info

From Hostile to Habitable

You are sent on an hostile planet with one mission: Make it habitable for Humans. You’ll have to survive, collect resources, build your base and machines in order to heat the planet, create an atmosphere with enough oxygen and eventually geo-engineer an entire planet!

Survive, Collect, Craft

Gather minerals and resources to survive. Craft all the tools you’ll need in order to fulfill your mission. Explore old crashed ships and ruins and discover a planet full of mystery.

Build you own base

You’ll need a base and all sorts of machines to make yourself at home, and be able to bring life on this planet!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 – 64-bit

Processor: Intel Core2 Duo 2.4GHz or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 2GB VRAM

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or more – 64-bit

Processor: Intel HD Graphics 5000 or better, OpenGL Support required

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 4GB VRAM

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.