دانلود بازی The Matchless Kungfu برای کامپیوتر


بازی The Matchless Kungfu در یک دنیای بزرگ و در سبک نقش آفرینی دنبال می‌شود. پس زمینه ووکسیا را در این نسخه دنبال می‌کنید و باید در دنیای وحشی آن، هنرهای رزمی را به بهترین شکل ممکن به نمایش گذارید. در بیابان به سفر خود ادامه داده و رهبری یک گروه بزرگ را برعهده گیرید. مهم‌ترین چیز این است که داستان خود را شکل داده و تجربه یک زندگی واقعی را داشته باشید. می‌توانید از همان ابتدا دنیای کوچک خود را ساخته و نیازهای همراهان خود را برآورده سازید. باید چندین جهان بزرگ‌تر در ادامه ساخته و توده‌های زمینی را به چالش بکشید.

The Matchless Kungfu (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-The-Matchless-Kungfu

نوع جدیدی از نبردهای نوبتی در انتظار شما بوده و می‌توانید از حرکات مختلف استفاده کنید. سیستمی به نام مریدین داریم که انواع مختلفی از گونگ فوی داخلی را برای کاراکتر اصلی به همراه دارد. باید میخانه‌ها، زندان و سازه‌های مختلف را ساخته و ماموریت هر کدام را انجام دهید. از مهارت‌های پنهان استفاده کرده و گنج‌های مخفی را پیدا کنید. بازی ان پی سی هایی هم دارد که داستان کلی را بیشتر برای‌تان روشن می‌کنند. حیوانات را نوازش کرده و اجازه دهید تا به شما کمک کنند. قبیله خود را ساخته و هم گروهی‌های خود را روی کارهای مختلف بگمارید.

info

The Matchless Kungfu is an open world sandbox RPG game based on a WuXia background. You can play any martial arts role you imagine in this wild world. Travel through the great wilderness, or be the leader of the group. The most important thing is, build your own story and live the experience!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-8300H or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GTX 1060

DirectX: Version 12

Storage: 5 GB available space

Additional Notes: Minimum requirements may change during development.

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-10600K or equivalent

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce RTX 2060

DirectX: Version 12

Storage: 5 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.