دانلود بازی The Lord of the Rings Return to Moria برای کامپیوتر


در بازی The Lord of the Rings Return to Moria باید دورف‌ها را دنبال کرده و برای باز پس گیری خانه‌ افسانه‌ای خود یا همان موریا تلاش کنید. این خانه در زیر کوه‌های مه آلود قرار گرفته و شما را وارد ماجراجویی جدیدی می‌کند. بازیکنان در این اثر برای زنده ماندن، ساخت و ساز و کشف معادت تلاش کرده و می‌توانند نیروهای خود را مستقر کنند. به‌صورت نمادین و گسترده، شاهد اضافه شدن شخصیت‌های ارباب حلقه‌ها بوده و طرفداران آن یقینا لذت خواهند برد. اکسپدیشن‌های نابی را در بازی می‌بینیم که و خطرات بازی به‌شکل مرموزی شما را تهدید می‌کنند.

The Lord of the Rings: Return to Moria PC-RUNE | ElAmigos

دانلود-بازی-The-Lord-of-the-Rings-Return-to-Moria

کنترل گروهی از دورف‌ها را برعهده گرفته و غنایم بازی را برگردانید. در جستجوی این المان‌ها، باید استقامت لازم را داشته باشید. چرا که معادن موریا پر از گنجینه‌های متعدد بوده و نباید از دست‌شان دهید. بازی در یک قلمرو کوچک جریان دارد که به‌صورت تصادفی بعد از هر بار مردن شما ایجاد می‌شود. بنابراین، ماجراجویی‌های شما تکراری نخواهند بود. بازیکنان می‌توانند برای تولید تجهیزات و منابع بیشتر ماین کرده و به‌سراغ خطراتی روند که زیر کوه‌های این سرزمین پنهان شده است. نیروهای غیر قابل توصیف خودشان را کم کم نشان داده و سایه‌ها به مبارزه با شما خواهند آمد.

info

The Lord of the Rings: Return to Moria follows the Dwarves as they embark on a new adventure to reclaim their legendary home of Moria beneath the Misty Mountains. Players will join forces to survive, craft, build and explore the iconic, sprawling mines. Courageous expeditioners will need to be vigilant as mysterious dangers await.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10/11 64-bit

CPU: Intel® Core i5 (Quad Core or better)

Memory: 8 GB

GPU: NVIDIA® GeForce® GTX 1060

DirectX: DirectX 12

Storage: SSD Recommended

Notes: Install Size 20GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10/11 64-bit

CPU: Intel® Core™ i7 (6 Core or better)

Memory: 16 GB

GPU: NVIDIA® GeForce® RTX 2060

DirectX: DirectX 12

Storage: SSD Recommended

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه RUNE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه RUNE یا Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.