دانلود بازی The Coffin of Andy and Leyley برای کامپیوتر


بازی The Coffin of Andy and Leyley داستان جالب آدم‌خواری را به نمایش می‌گذارد. قهرمان داستان بازی در یک رابطه خواهر و برادری بسیار سمی گرفتار شده است. شما باید این کاراکتر را از گرسنگی نجات داده و به دنبال سرنوشت خود باشید. بازی متمرکز بر داستان بوده و ماجراجویی جالبی را دنبال خواهد کرد. باید در ابتدا یک دنیای تاریک را کاوش کرده و چندین پازل سبک را هم در بازی حل کنید. می‌توانید در نقش دو کاراکتر دوست داشتنی بوده و ماموریت‌های خود را در بازی به پایان رسانید.

The Coffin of Andy and Leyley (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-The-Coffin-of-Andy-and-Leyley

انتخاب‌هایی در این بازی خواهید داشت که مسیر داستان بازی را تغییر می‌دهند. باید در این بازی چندین نفر را برای غذا و شاید هم تفریح خودتان بکشید و این موارد در داستان بازی می‌توانند تاثیرگذار باشند. بازی چندین پایان متعدد دارد و می‌توانید آن‌ها را کم کم کشف کنید. می‌توانید بازی را چند بار هم تکرار کرده و هر کدام از این پایان‌ها را داشته باشید. بازی با گیم‌پلی بالا به پایین دنبال شده و می‌بینیم که امکان طرح ریزی حرکات استراتژیک در بازی وجود دارد. گرافیک ساده و کمیک بوک وار آن هم برای علاقه‌مندان هنر می‌تواند جالب و تاثیر گذار باشد.

info

Walk-n-talk adventure with light puzzling. Brother and sister practice cannibalism after witnessing a botched satanic ritual.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/8.1/10 (32bit/64bit)

Processor: Intel Core 2 Duo or better

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX 9/OpenGL 4.1 capable GPU

DirectX: Version 9.0

Storage: 300 MB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.