دانلود بازی The Bloodline برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی The Bloodline یک اکشن و نقش آفرینی جهان در جهانی فانتزی بوده و شما نقش یکی از نسل‌های هاربینگر را خواهید داشت. آن‌ها دودمانی هستند که قدرت آینده نگری داشته و می‌توانند از خدایان باستان هم برای محافظت از Eudros استفاده کنند. رویاهای کاراکتر شما نشان می‌دهد که هاربینگر شکست خورده و سرزمین در نهایت ویران می‌شود. شما سفری را آغاز می‌کنید که با خون سربازان مختلف نوشته شده است. در ماجراهای اصلی بازی می‌توانید به مردم سرزمین کمک کرده و آزادانه در جهان بازی پرسه بزنید.

The Bloodline v20240312 (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-The-Bloodline

باید جهان را کاوش کرده و از جناحین مختلف استفاده کنید. باید به سراغ موجودات جادویی رفته و آن‌ها را شکار کنید. دنیا متعلق به شما بوده و می‌توانید از آن لذت ببرید. به شیوه دلخواه خود می‌توانید اچیومنت‌های بازی را دریافت کرده و لول خود را افزایش دهید. کاراکتر شما می‌تواند از پرش، کوهنوردی و همچنین دویدن استفاده کرده و حرکت روی دیوار و شنا هم داشته باشد. باید وسایل و تجهیزات مختلف را ساخته و به سراغ شکار ماهی‌های کمیاب روید. شما توانایی دیدن رویدادهای نزدیک‌تان را دارید و باید از حملات اجنه‌ها و کشتی دزدان دریایی جان سالم به در ببرید.

info

The Bloodline is a sandbox adventure RPG that lets you play your way. Reforge bonds between kingdoms, explore the wilds, craft and plan adventures and wield mighty weapons or magic as you prepare for what is to come

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8

Processor: 11th Gen Intel Core i7-1165G7 @ 2.80GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 1080 GTX or AMD RX-6800-XT or higher

Storage: 12 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Mac OS X 10.9.2 or later

Graphics: NVIDIA GeForce 1080 GTX or AMD RX-6800-XT or higher

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.