دانلود بازی Teardown – Time Campers برای کامپیوتر

[ad_1]

4.7/5 – (23 امتیاز)

بازی Teardown اول از هرچیزی در مورد تخریب است. باید در آن از کلبه‌های چوبی گرفته تا دیوارهای بتنی را خراب کرده و به سراغ راهروهای فلزی و گچی بروید. همه چیز را می‌توانید با پتک نابود کرده و با پیشروی بیشتر، ابزارهای بیشتری برای نابودسازی پیدا کنید. شما به روش‌های شگفت انگیزی می‌توانید مراحل بازی را دنبال کرده و نمایش خیره کننده‌ای از مهارت‌های فنی خود به نمایش گذارد. خلاقانه‌ترین مراحل در این بازی جمع شده است و این شما هستید که باید مهارت خود را به نمایش گذاشته و خراب‌کاری را در سطحس باورنکردنی در بازی پیاده‌سازی کنید. روش‌های خراب‌کاری در این بازی رفته رفته گسترده‌تر خواهد شد.

این بازی از همان ابتدا نشان می‌دهد که سرگرم کننده بوده و مجموعه‌ای سطوح را برای نشان دادن نبوغ سازندگان بازی به شما نشان می‌دهد. برخی از ابزارهای بازی نیاز به یادگیری دارد و حتی میزان استفاده از آن نیز محدود است. اما چکش ساده‌ای که دارید، نامحدود بوده و در هر شرایطی به درد شما خواهد خورد. مجموعه‌ای از مشعل‌ها را هم در بازی می‌بینیم که در کنار تفنگ‌های ساچمه‌ای، بمب‌ها و موشک‌اندازها می‌تواند کاربردی باشد. ماموریت‌های اولیه خود را در بازی دنبال کرده و از ابزارها برای طی کردن یک مسیر استفاده کرده و در نقشه خالی بازی جلو بروید.

Teardown – Time Campers v1.5.4 PC-ElAmigos

دانلود-بازی-Teardown

می‌توانید در این بازی به قتل عام را از چند مرحله بعد شروع کرده و به پیچ و تاب‌های جدیدی برسید. بازی در ابتدا تنها با نصف بخش کمپین دنبال می‌شود و آن‌ها یک سری ماموریت‌های اولیه هستند که شبیه به همدیگر خواهند بود. توسعه دهنده بازی Teardown که گاستافسون نام دارد، در طراحی ماموریت‌های بازی خلاقیت بیشتری به خرج داده است و همین منجر می‌شود که مناظری بسیار بهتر در کنار ماموریت‌های جالب را به همراه داشته باشید. فراموش نکنید که در این بازی استفاده از یک سری ابزارها باید در مراحل خاصی باشد تا بتوانند تاثیرگذاری خودشان را داشته باشد. سیستم ردیابی پرتو هم به شکل جالبی در این بازی استفاده شده است.

نکات بسیار جالبی برای تست کردن در این بازی وجود دارد و می‌توانیم به داستان بازی هم اشاره کنیم که سبک پیمانکاری را پیش گرفته است. همه سزاوار شکستن اسباب بازی‌هایشان هستند. اما اگر موفق نشده‌اید که در دنیای واقعی چنین کارهایی را انجام دهید، این بازی چنین فرصتی را برای شما فراهم کرده است. حال بهانه بیشتری دارید که بتوانید از چنین اهدافی برای به دست امتیاز بیشنر و ارتقا بازی استفاده کنید. ابزارهای جدید در اختیار شما قرار می‌گیرد و باید کارهای تخریبی را در بازی دنبال کنید. کارهای ناتمام خود را دنبال کرده و سعی کنید که راهی برای حل کردن آن‌ها پیدا کنید.

شما متخصص تخریب هستید.

هر ماموریتی که در بازی می‌بینید، می‌توانند مرکز یک ماموریت دیگر باشند. می‌توانید از یک انبار فرسوده حرکت کرده و به یک خانه خانوادگی دوست داشتنی بروید. شما متخصص تخریب هستید و می‌توانید از هر چیز تخریب شده، ابزارها و ساختمان‌های جدیدی در بازی Teardown ایجاد کنید. حتی می‌توانید ابزارهای تخریبی را با کامپیون خود حمل کرده و به موقعیت‌های مختلف حرکت کنید. در این بازی یقین پیدا خواهید کرد که یک پتک می‌تواند به اندازه کافی سرگرم کننده باشد. کافی است که همین‌طور جلو رفته و اجازه ندهید که دشمنان شما بر کل بازی چیره شوند.

جلوی هلیکوپترهای مزاحم را گرفته و حالت‌هایی را در بازی پدیدار کنید که شما را در شرایط بهتری قرار دهند. می‌توانید از تفنگ‌های لیزری استفاده کرده و کم کم سلاح‌های بیشتری پیدا کنید. این سلاح‌ها سطح ویرانی بیشتری را می‌توانند ایجاد کنند. یک سری ابزار به نام مدر هم داریم که راه‌های مختلفی را جلوی شما می‌گذارد و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اجسامی در حال پرواز هستند که باید آن‌ها را هم نابود کرده و همین‌طور عالی جلو بروید. این بازی یادآور بهترین قسمت‌های Garry’s Mod بوده و حتی می‌توانید در یک سری رویدادهای هفتگی بازی هم شرکت کنید.

تنها نکته منفی بازی در نبود بخش چند نفره است. هزاران هزار المان خلاقانه برای چند نفره بازی می‌توانست وجود داشته باشد که سازندگان از آن صرف نظر کرده‌اند. پایه و اساس بازی باورنکردنی بوده و می‌توانید پنجره‌ای به دنیای پویاتر باز کنید. فیزیک بازی دوست داشتنی است و می‌توانید معماری تخریب پذیر محیط‌های بازی ارا درک کرده و از گرافیک و موسیقی زیبای بازی هم لذت ببرید. این بازی فناوری را به زیباترین شکل ممکن به شما هدیه داده و می ‌توانید مجموعه‌ای درخشان از پازل‌ها را نیز در بازی تجربه کنید. زمان فوق‌العاده‌ای برای تجربه این بازی نصیب شما شده است و باید نشان دهید که از همه بیشتر می‌توانید در نابودی و ویرانی هم خلاقیت به خرج دهید.

info

Plan the perfect heist using creative problem solving, brute force, and everything around you. Teardown features a fully destructible and truly interactive environment where player freedom and emergent gameplay are the driving mechanics.

Tear down walls with explosives or vehicles to create shortcuts no one thought was possible. Stack objects, build structures, or use floating objects to your advantage. Take your time to create an efficient path through the level, plan the heist and get ready to execute it.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Quad Core CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 or similar. 3 Gb VRAM.

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: Intel integrated graphics cards not supported.

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7 or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1080 or similar. 8 Gb VRAM.

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.