دانلود بازی Tchia برای کامپیوتر


همراه با بازی Tchia می‌توانید وارد ماجراجویی بزرگی در یک دنیای جهان باز گرمسیری شده و با همراهی تچیا، پدر این کاراکتر را از دست ظالمین سرزمین Meavora نجات دهید. حال با کاوش در یک محیط مبتنی بر فیزیک، می‌توانید مدام بالاتر رفته و با شنا و حرکت دادن قایق خود به اطراف جزایر زیبا، ماموریت‌های جالب خود را دنبال کنید. خلاقیت‌تان می‌تواند به شما برتری داده و کنترل هر حیوان یا هر شی‌ای را به دست گیرید. سعی کنید که دوستان جدیدی پیدا کرده و امتیازات خود را بیشتر کنید. یک داستان شاعرانه را شاهد هستیم که با الهام از کالدونیای جدید توسعه داده می‌شود.

Tchia v1.13.0 PC-ElAmigos

آپدیت بازی UPDATE to v2.0.0-ElAmigos اضافه شد

دانلود-بازی-Tchia

هدیه ویژه بازی به شما این است که کنترل هر المانی را در بازی به دست گرفته و با بیش از ۳۰ نوع حیوان و شی تعامل داشته باشید. می‌توانید به عنوان پرنده به اطراف پرواز کرده و اقیانوس را مانند یک ماهی کاوش کنید. از توانایی‌های منحصر به فرد خود استفاده کرده و به سراغ پازل‌ها و کشف اسرار دیگر بروید. از سیستم Tricks برای شیرین کاری‌های جالب دیگر استفاده کرده و با مکانیسم کوهنوردی هم بدون محدودیت در جهان بازی به اطراف صعود کنید. می‌توانید از درختان بالا رفته و با امواج اقیانوسی به سمت جلو حرکت کنید. شخصیت‌های بازی هم از فرهنگ کالدونیای جدید الهام گرفته است.

info

A Tropical Open-World adventure. Climb, glide, swim, and sail your boat around a beautiful archipelago in this physics-driven sandbox. Take control of any animal or object you can find, and Jam on your fully playable Ukulele.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10/11

Processor: Intel Core i5-7600 / AMD Ryzen 5 1600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 580

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10/11

Processor: Intel Core i5-9600 / AMD Ryzen 5 3600

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2060 / AMD Radeon RX 5700

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 15 GB available space

Additional Notes: SSD (Solid State Drive)

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.