دانلود بازی Surviving the Abyss برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Surviving the Abyss در سال ۱۹۷۶ جریان دارد و جایی قرار داریم که جنگ سرد در نوسان کامل است. شما در این وظیفه دارید که یک مرکز تحقیقاتی را در اعماق دریا ساخته و هدایت آن را برعهده بگیرید. حال باید شبیه سازی انسان را کامل کرده و با حفظ اکسیژن، نیروها و غذا، خیلی از احتمالات زندگی انسان در زیر دریا را زنده نگه دارید. منابع ساخت و ساز را کشف و استخراج کرده و راه خود را در تاریکی روشن کنید. شما برای پیشبرد تحقیقات خود باید از محیط اطراف استفاده کرده و از گیاهان و جانداران متنوع هم کمک بگیرید. تاریکی وحشت‌های غیر منتظره را پنهان کرده و تنها نور است که می‌تواند نجات بخش شما باشد.

Surviving the Abyss – v0.2.2 (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Surviving-the-Abyss

رهبری تیمی از دانشمندان به شما سپرده شده است و آزمایش‌های ژنتیکی زیادی هم روی حیات وحش محلی در کف اقیانوس انجام خواهد شد. با گسترش پایگاه خود و کشف اسرار شبیه سازی و تحقیقات ژنتیکی، می‌توانید جمعیت خود را عاقل، مطیع و زنده نگه دارید. می‌توانید روی فناوری‌های پیشرفته تحقیق کرده و زندگی و پیشرفت را پیاده سازی کنید. باید مرکز خود را بهبود بخشیده و سرنوشت خدمه خود را در اختیار بگیرید. سیستم رویداد تصمیمات حیاتی را هم داریم که روی داستان بازی تاثیرگذار هستند. برنامه ریزی و ایجاد زیر ساخت‌های ضروری را در برنامه اصلی خود قرار داده و بقای خود را به این واسطه تضمین کنید.

info

Earth, 1976. The cold war is in full swing and you have been tasked to construct and direct a deep sea research facility working to perfect human cloning. Survive against the odds in the extremely unforgiving abyss maintaining oxygen, power, food, and much more to keep your crew alive. Discover and mine resources for construction, light your way in the dark, and expand into your surroundings to advance your research. Capture the diverse, highly-adapted flora and fauna of the deep, but beware: the darkness hides unexpected horrors, with only the light keeping them at bay.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit or newer

Processor: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 950 or Radeon HD 7970

Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 Service Pack 1 or newer (64 bit)

Processor: 5th Generation Intel i5 CPU or equivalent

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 1070 GTX or AMD Radeon RX 5700

Storage: 8 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.