دانلود بازی Survival Fountain of Youth برای کامپیوتر


4.2/5 – (14 امتیاز)

شما در بازی Survival Fountain of Youth یکی از اعضای اکسپدیشن خوان پونس د لئون هستید و باید سرنوشت جوانی را دنبال کنید که بر اساس یک رویداد تاریخی واقعی دنبال می‌شود. باید یاد بگیرید که چگونه در زمین‌های متروکه زنده مانده و از ابزارهای مختلف برای ساخت سر پناه استفاده کنید. از آن‌ها برای شکار طعمه‌های مختلف خود استفاده کرده و با شکارچیان مختلف هم نبرد داشته باشید. می‌توانید جزایر زیادی را در جستجوی همتایان خود کاوش کرده و سرنوشت یک تمدن باستانی منقرض شده را هم کشف کنید.

Survival: Fountain of Youth (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Survival-Fountain-of-Youth

افسانه‌ها را دنبال کرده و ببینید که در قرن شانزدهم چه اتفاقاتی روی داده بود. به حیوانات و خطرات آن‌ها توجه کرده و از گیاهان برای درمان بیماری خود استفاده کنید. بیش از ۳۰ گونه جانوری در بازی وجود دارد و هر کدام از آن‌ها می‌توانند رفتارها و زیستگاه‌های مختلفی هم داشته باشند. موجودات مختلفی برای شکار و پخت وجود دارد و ممکن است که بعضی از آن‌ها هم طعمه‌ای برای گیر انداختن شما باشند. در بخشی هم باید با گرمای سوزان مقابله کرده و از طوفان‌های بی امان هم به درستی فرار کنید. از صنایع دستی هم می‌توانید برای گرم نگه داشتن خود استفاده کنید.

info

Survival: Fountain of Youth is a challenging single-player open-world survival game set on the Caribbean islands. Survive as a shipwrecked 16th-century explorer, craft tools and shelter, and uncover the secrets of both an ancient civilization and your own fate.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i5-6400 CPU @ 2.70 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVidia GeForce GTX 970 4 GB Full HD resolution

DirectX: Version 11

Storage: 32 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/10/11

Processor: Intel Core i5-10400F CPU @ 2.90GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVidia GeForce RTX 2060 6 GB Full HD resolution

DirectX: Version 11

Storage: 32 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.