دانلود بازی Super Mario Bros Wonder برای کامپیوتر

[ad_1]

اولین رای باشید!

بازی Super Mario Bros Wonder جدیدترین هنرنمایی ماریو در جهانی است که نینتندو با ذوق و خلاقیت تمام آن را طراحی کرده است. اگر علاقه‌مند بازی دو بعدی کلاسیک ماریو هستید، می‌توانید در سوپر ماریو برادرز واندر، نمونه‌ای از آن را با گرافیک بسیار جذاب‌تر تجربه کنید. گیم‌پلی کلاسیک ماریو در این بازی شکل گرفته است و آیتم‌های تغییر دهنده‌ای را هم داریم که المان‌های عجیب و غریب را در جهان بازی ایجاد می‌کنند. لوله‌ها در بازی زنده شده و تایپ‌ انمی‌های بیشتری هم کم کم وارد خواهند شد.

Super Mario Bros. Wonder NSWEMU for PC-FitGirl Repack

دانلود-بازی-Super-Mario-Bros-Wonder

طبق انتظاری که داشتیم، موزیک و گرافیک بازی نوسازی شده است و فضای شاد و سرگرم کننده‌ای را در کل خواهید داشت. خلاقیت شما در حرکات بازی حرف اول را می‌زند و باید تا می‌توانید از قدرت کاراکتر خود استفاده کنید. کاراکتر خود را به فیل تبدیل کرده و سعی کنید که بیشترین سکه‌ها را در بازی کسب کنید. می‌توانید به پرنسس یا برادر ماریو هم تبدیل شده و سرعت حرکات خود را بیشتر کنید. جذاب‌ترین بخش ماجرا جایی است که می‌توانید با همراهی دوست خود وارد جهان بازی شده و چالش‌ها را کمی برای خود ساده‌تر کنید.

info

Classic Mario gameplay is turned on its head with Wonder Flowers in the Super Mario Bros. Wonder game! These game-changing items can make some wonderfully weird stuff happen. Witness pipes coming alive, wreak havoc as a giant Spike-Ball, and lots more!

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.