دانلود بازی SUPER 56 برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

بازی SUPER 56 در واقع متشکل از ۵۶ مینی گیم با ژانرهای متفاوت بوده و خیلی از آن‌ها را تنها با یک دکمه می‌توانید تجربه کنید. هر کدام از راندهای بازی بازیکنان را به چالش کشیده و باید تا انتهایش پیش روید. باید تا پیش از اتمام درجه سلامتی خود، مینی گیم‌ها را به پایان رسانده و آیتم‌های مورد نیاز خود را جمع کنید. می‌توانید در بخش آنلاین بازی هم رتبه برتر را در لیدربرد کسب کرده و با بازیکنان سراسر جهان رقابت داشته باشید. می‌توانید به افسانه سوپر ۵۶ تبدیل شده و چالش‌های روزمره بازی را نیز به پایان رسانید.

SUPER 56 PC-TENOKE

دانلود-بازی-SUPER-56

از ویژگی‌های بازی می‌توانیم به گیم‌پلی ساده آن اشاره کنیم که البته تسلط یافتن به آن به این سادگی‌ها نیست. هر کدام از بازی‌ها قوانین خاص خودشان را دارند. سازندگان در واقع ادای احترامی به تاریخ گیمینگ داشته‌اند و همین سبب می‌شود که از ابتدا تا انتها خاطرات خود را مرور کنید. بازی اچیومنت‌های بسیار زیادی داشته و برای کسب هر کدام باید گاهی چند بار بازی را به پایان رسانید. بازی گاهی اوقات تبدیل به اثر شوتر و اول شخص شده و گاهی هم به یک نقش آفرینی ژاپنی تمام عیار تبدیل خواهد شد. پس این فرصت را از دست نداده و بازی را دنبال کنید.

info

SUPER 56 challenges players to overcome 56 genre-bending mini-games with the press of a single button. Compete in daily challenges, earn achievements, and destroy high scores. Outlandish chaos awaits you in Hell!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Core i3 (or equivalent)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Dedicated graphics card with 4GB memory

DirectX: Version 10

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.