دانلود بازی Summum Aeterna برای کامپیوتر


بازی Summum Aeterna در سبک راگ لایت ارائه شده و مکانیسم مبارزات آن سرعتی ادامه پیدا می‌کند. سبک گرافیکی با هنری و دوبعدی بوده و المان‌های منحصر به فرد را با همدیگر ترکیب می‌کند. شما در نقش پادشاه تاریکی بوده و جنگ سالار قدرتمندی هستید که محکوم به زندگی ابدی است. باید جهان‌های ناشناخته پر از گنج را کشف کرده و در برابر تله‌ها و انبوهی از دشمنان و باس‌های قدرتمند قد علم کنید. مناطق وحشی بازی را کاوش کرده و به اعمایق خطرناک جهان بازی روید.

Summum Aeterna PC-RUNE

دانلود-بازی-Summum-Aeterna

بازی حال و هوای کلاسیکی داشته و ماموریت‌هایی برای پادشاه جاودانه‌مان خواهیم داشت. بارها و بارها در ماجراجویی قرار می‌گیرید که شما را هر چه بیشتر به پایان بندی نزدیک می‌کند. سلاح‌های خود را ارتقا داده و از شکست‌های خود درس عبرت بگیرید. این اثر به بازیکنان اجازه می‌دهد تا پیشرفت‌تان را ذخیره کرده و درخت مهارت بازی را هم ارتقا دهند. دنیاهای بازی به شکل تصادفی ایجاد شده و یک سیستم مولد منحصر به فرد هم داریم که رویدادهای خاصی را در خود جای داده است. یک سری دانه‌های خاص در بازی وجود دارد دنیا را به جای بهتری تبدیل می‌کنند و باید آن‌ها را به درستی شناسایی و پیدا کنید.

info

Summum Aeterna is a fast-paced Roguelite inspired by the Metroidvania Aeterna Noctis. Create your own worlds, challenges, difficulty and influences in each new run. Die, learn, become stronger, and achieve victory. Death is inevitable, but glory is only for the chosen.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Intel i5-7400 | AMD Ryzen 3 3200G

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 750 | AMD Radeon HD 7770

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel i7-7700 | AMD Ryzen 7 1700X

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 1070 | Radeon RX Vega 56

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه RUNE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه RUNE یا Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.