دانلود بازی Submachine Legacy برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

در بازی Submachine Legacy می‌توانید یک تجربه ماجراجویانه اشاره و کلیک را داشتهباشید. باید به شبکه‌ای گسترده از مکان‌های متروکه رفته و پازل‌های مختلف آن را حل کنید. یک سری رمز و رازها هم در جهان بازی وجود دارد که با مطالعه یادداشت‌ها به آن خواهید رسید. باید آیتم‌های متعدد را جمع آوری کرده و در طول مسیر خود از برخی از آن‌ها استفاده کنید. دنیایی را می‌بینیم که متعلق به ساب ماشین‌ها بوده و هر کدام هم قدرت متفاوتی برای خود دارند. می‌توانید به مکان‌های جدید وارد شده و یک سری از ماشین‌های رباتی خود را هم تعمیر کنید.

Submachine: Legacy PC-TENOKE | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Submachine-Legacy

شما در این جهان، داستانی را فصل به فصل تجربه می‌کنید. تعداد زیادی پازل وجود دارد که باید آن‌ها را سرهم بندی کرده و دوباره از قابلیت‌شان استفاده کنید. کل بازی با طراحی دست سازندگان طراحی شده است و هیچ کدام از جهان‌های بازی به‌صورت خودکار ایجاد نمی‌شوند. دقت در طراحی مراحل هم بالا بوده و نقاشی‌هایی را می‌بینیم که فضای وهم انگیزی جالبی را به شما منتقل خواهند کرد. موزیک بازی توسط تامپ مانکس ساخته شده و کاملا فضای اکتشافی را برای کاراکتر تنهای بازی شکل خواهند داد.

info

Submachine is a hand-drawn point and click adventure game. You find yourself in a vast network of desolate locations containing puzzles, secrets, notes and inventory items to collect to help you along the way. Follow the story of a banished lighthouse keeper to discover his descent into ruins.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 64bit Intel compatible Dual Core CPU

Memory: 4 GB RAM

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 64bit Intel compatible Dual Core CPU

Memory: 4 GB RAM

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.