دانلود بازی Stronghold Definitive Edition برای کامپیوتر


بازی Stronghold Definitive Edition نسخه بهبودیافته گرافیکی اثر کلاسیک استرانگهولد بوده و می‌توانید خودتان را به زمان‌های قدیم برگردانید. این بازی با دقت تمام بازسازی شده و می‌توانید از المان‌های هنری، همان موزیک همیشگی و همچنین بافت‌های گرافیکی بهتر استفاده کنید. وظیفه شما این است که قلمرو از دست رفته‌تان را دوباره متحد کرده و ارتش خود را در انگلستان دوران قرون وسطی هدایت کنید. در داستان بازی می‌بینیم که پادشاهان مختلف با خیانت اربابان مواجه شده‌اند و قلمرو در آستانه فروپاشی کامل قرار دارد.

Stronghold: Definitive Edition PC-ElAmigos

دانلود-بازی-Stronghold-Definitive-Edition

باید کنترل نیروهای پراکنده را به دست گرفته و پادشاهی خودتان را در برابر موش‌ها، خوک‌ها و همچنین مار و گرم متحد کنید. در ماموریت‌های مختلف به سراغ شکست دیواره قلعه‌ها رفته و باید آن‌ها را تسخیر کنید. خودتان هم می‌توانید یک سری قلعه‌های حماسی ساخته و حملات دشمنان خود را دفع کنید. محدودیت‌های ذهنی و استراتژیکی خود را کنار گذاشته و یک ضیافت بزرگ به پا کنید. مبارزات نظامی و اقتصادی بازی همچنان جذاب بوده و طرفداران آثار استراتژیک را به خود جلب خواهد کرد. گرافیک بازی اکنون کاملا بازسازی شده و می‌توانید گیم‌پلی کلاسیک RTS بازی را تجربه کنید.

info

Greetings sire! Your stronghold awaits you. Build a castle economy, besiege unforgettable villains and return to the ‘castle sim’ that started it all. Experience this classic RTS with upgraded visuals, modernised gameplay, Steam multiplayer and a new campaign.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10/11 64 Bit

Processor: Intel® Core™ i3-3220 or equivalent

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Graphics Card with 2GB VRAM (for 1080p) or 3GB VRAM (for 1440p) or 4GB VRAM (for 4k)

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.