دانلود بازی Stolen Realm برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

بازی Stolen Realm استراتژی مبتنی بر المان‌های RPG را در اختیار شما گذاشته و می‌توانید همراه با بازیکنان دیگر آن را تجربه کنید. نبردهای نوبتی بازی بسیار سریع دنبال شده و هر شخصیت بازی هم دارای کلاس‌بندی خاصی است که باید ابتدا آن‌ها را شناخته و سپس بتوانید یک پیشروی اساسی و مناسب را تجربه کنید. همه چیز به خواست و دلخواه شما پیش خواهد رفت و می‌توانید داستان جذاب بازی را هم مدام تکرار کنید. امپراتوری بزرگ خود را شکل داده و سعی کنید که از سحر و جادوهای باستانی همراه با سلاح‌های معمولی خود استفاده کنید. در این صورت می‌توانید قدرت بیشتری برای انجام کارهای خود داشته باشید.

Stolen Realm PC-FitGirl Repack

دانلود-بازی-Stolen-Realm

در این بازی شما جادوگر کلاسیکی هستید که قهرمان خودتان را می‌سازید و می‌توانید یک قاتل جادویی باشید. هیچ گونه محدودیتی برای شما وجود نداشته و چندین سیستم انعطاف پذیر از نبردها را در بازی خواهیم داشت. باید از یکی از درخت‌های مهارت کمک گرفته و به ترکیب دلخواه خود برسید. می‌توانید از گرز افسانه‌ای دشمن استفاده کرده و قدرت بیشتری کسب کنید. شیوه بازی شما برپایه همین سلاح‌ها تعیین خواهد شد و بنابراین، باید با یک انتخاب درست به پیش بروید. از دیوارهای یخی استفاده کرده و تلاش کنید که مهارت‌های اساسی را برای شخصیت خود فرا بگیرید.

المان‌های قابل کشف در بازی متنوع بوده و می‌توانید دشمنان زیرک خود را در آن شناسایی کنید. مردگان از هر سو می‌توانند مشکلاتی را برای شما ایجاد کنند و همین موارد کافی است که چالش‌های بازی Stolen Realm بیشتر شده و دلایل لازم برای ادامه دادن تا انتها را داشته باشید.

info

Turn based strategy meets action RPG in this dungeon crawling looter. Venture forth alone or with friends through online co-op. Conquer as a single champion or with a party of up to 6. Master deep and satisfying, tactical combat. Recover the Stolen Realm.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

S: Windows XP or newer

Processor: Dual Core from Intel or AMD at 2.8 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD 3000

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.