دانلود بازی SteamWorld Build برای کامپیوتر

[ad_1]

اولین رای باشید!

در بازی SteamWorld Build سیاره‌ای را می‌بینیم که در شرف مرگ قرار دارد. معدنی زیر شهری که شما زندگی می‌کنید، خالی بوده و نمی‌دانید که شایعات پیرامون آن درست یا فلط هستند. این شایعات از یک فناوری باستانی سخن می‌گویند که به شما کمک خواهند کرد تا از مخمصه بزرگ نجات پیدا کنید. باید یک سری توپ را دور هم جمع کرده و دور واگن‌ها بچرخانید. باید خانه‌ای جدید ساخته و منابع را از سطح زمین دور کنید. باید سنگ معدن‌ها را در پایین جمع آوری کرده و ربات‌های ثروتمندی را با کمک آن‌ها ایجاد کنید.

SteamWorld Build PC-ElAmigos | FitGirl Repack

دانلود-بازی-SteamWorld-Build

با گسترش مرزهای شما، افراد جدیدی را هم پیدا خواهید کرد و هر ربات به روش خود می‌تواند به شما کمک کند. می‌توانید با مبادله کالاها هم ایتم‌های ارزشمندی را به دست آورده و آن‌ها را در کنار خود نگه دارید. گاهی اوقات هم می‌توانید کالاها را خارج کرده و با کمک آن‌ها داد و ستد به راه بیندازید. در این بازی سلاح‌ها به شما کمک می‌کنند که امنیت معدن را بهتر و بیشتر حفظ کرده و در مسیر داستان بازی موفقیت‌های بیشتری را داشته باشید. شهری را در بازی می‌بینیم که بازدید کننده هم خواهد داشت و هر کدام از ان‌ها برای شما سرمایه خواهند آورد.

info

Break ground on a new frontier as the planet dies around you! Dig deep and build wide to excavate long-lost spacefaring technology, while ensuring everyone has the vital water, fuel and creature comforts they need! Do you have what it takes to reach the final frontier?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core i5 8400

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1050

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core i7-9700F @ 3.00GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1660

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.