دانلود بازی Spiritfall برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

بازی Spiritfall ترکیبی از نبردهای سخت در سبک پلتفرمر را به همراه داشته و باید زیرکی لازم را داشته باشید. باید از مناطق خطرناک عبور کرده و ترکیب‌های مرگبار را از طریق نقشه‌ای که به‌طور تصادفی ایجاد شده است، آزاد کنید. ارواح الهی یک سری نعمت‌های قدرتمند در اختیار شما گذاشته و می‌توانند توانایی‌تان را در نبردها افزایش دهند. باید توانایی مورد علاقه خود را کشف کرده و به سراغ ساخت یک سری سازه‌های جدید بروید. مرگ تنها یک شکست موقت برای شما است و می‌توانید قوی‌تر از قبل در سرزمین سنکتوم دوباره بیدار شوید و به ماجراجویی خود ادامه دهید.

Spiritfall PC-TENOKE

دانلود-بازی-Spiritfall

از منابعی که جمع آوری کرده‌اید برای ارتقا مهارت‌های خود استفاده کرده و به سراغ باز کردن قفل سلاح‌های منحصر به فرد دیگر بروید. ان پی سی‌ها در طول سفر ظاهر شده و حتی برخی از آن‌ها در سرزمین اصلی سکنتوم باز خواهند گشت تا به شما کمک کنند. برخی از آن‌ها هم ممکن است که رفتار دوستانه‌ای نداشته باشند. محتواها و ویژگی‌های جدیدی مرتبا به بازی اضافه خواهند شد و هر بار می‌توانید تجربه‌ای تازه و متفاوت در بازی داشته باشید. فراموش نکنید که گیم‌پلی ابتدایی بازی ساده بوده و برای تسلط یافتن کامل، باید خودتان را به چالش انداخته و تجربه سختی را داشته باشید.

info

Spiritfall is a fast-paced Action Roguelite with combat inspired by Platform Fighters. Slash, smash, launch, and wall-splat a multitude of enemies using an ever-changing arsenal of divine powers.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (SP1+), Windows 10 and Windows 11

Processor: Intel Core i3 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 360

DirectX: Version 11

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel i5 Skylake or AMD Ryzen 3

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 950 or AMD R7 370

DirectX: Version 11

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.