دانلود بازی Spirit Hunters Infinite Horde برای کامپیوتر


بازی Spirit Hunters Infinite Horde تجربه‌ای اکشن است که می‌توانید از حملات و توانایی‌های جذاب خود استفاده کرده و امواج بی پایانی از هیولاها را نابود کنید. برای زنده ماندن خود تلاش کرده و هزاران هیولا را با تم مختلف شکست دهید. ارتقا سطح بازی تا آخر بازی ادامه پیدا کرده و می‌توانید از توانایی خود در میدان نبرد استفاده کنید. سیستم ارتقا دائمی بازی هم سبب هیجان انگیزتر شدن ماجرا خواهد شد. توانایی‌های خود در بالا رفتن و چگونگی نبرد را ارتقا داده و در عرض چند دقیقه به یک خدا تبدیل شوید.

Spirit Hunters: Infinite Horde PC-TENOKE

آپدیت بازی Update v1.0.3456-TENOKE اضافه شد

دانلود-بازی-Spirit-Hunters-Infinite-Horde

مرگ تنها یک حالت خاص از بازی است و اوراکل شما را به جنگ یک روزه باز می‌گرداند. از ویژگی‌های بازی می‌توانیم به سیستم مبارزات اشاره کنیم که تلفیقی از سبک بقا و خون آشامی بوده و بسیار قابل دسترس‌تر از آثاری است که پیش‌تر عرضه شده بود. شکارچیان روح را در بازی دیده و کم کم وارد نبرد می‌شوند. یک سیستم پیشرفت سبک متا داریم که به‌طور گسترده هم افزایش پیدا خواهد کرد. حجم عظیمی از توانایی‌ها را هم می‌توانید برای باز کردن داشته و روی هر کدام هم تسلط داشته باشید. سیستم هم افزایی عمیقی را هم داریم که ترکیبی از شکارچی‌ها را با توانایی‌های مختلف نشان می‌دهد.

info

You are the Spirit Hunters in this action rogue-lite. Slay huge waves of monsters and harvest their souls for ever increasing power. Unlock many playable characters, abilities, maps and more through a deep progression system.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 (or higher)

Processor: Quad Core 2.5-2.7 GHZ

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel(R) Integrated Graphics – Lowest Tested so far was HD Graphics 530

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: Subject to change – As we go through EA we will refine this.

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.