دانلود بازی SENTRY برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی SENTRY یک تجربه ناب در سبک شوتر اول شخص است که شما را در نقش یک سرباز رباتیک به نام “سنتری” قرار می‌دهد. سنتری برای محافظت از یک تاسیسات علمی در برابر موج‌های دشمنان بیگانه، به میدان نبرد فرستاده می‌شود. داستان بازی در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد. در این زمان، بشریت توسط نژادی بیگانه مورد حمله قرار گرفته است. سنتری، آخرین امید بشریت برای نجات تاسیساتی است که کلید بقای انسان‌ها در آن نهفته است. گیم پلی بازی بر پایه تیراندازی‌های سریع و هیجان‌انگیز است. شما باید با استفاده از انواع سلاح‌های گرم و سرد با دشمنان بیگانه مبارزه کنید.

SENTRY (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-SENTRY

می‌توانید سلاح‌های خود را ارتقا دهید و قدرت آن‌ها را افزایش دهید. سنتری از توانایی‌های ویژه‌ای مانند پرتاب موشک و نارنجک نیز برخوردار است که می‌توانید از آن‌ها در نبردها استفاده کنید. در طول بازی باید با غولآخرهای قدرتمندی روبرو شوید و آن‌ها را شکست دهید. بازی در کل گرافیک واقع‌گرایانه و چشم‌نوازی به‌همراه دارد و می‌توانید از گیم پلی سریع و هیجان‌انگیز آن هم لذت ببرید. تنوع بالای سلاح‌ها و دشمنان را هم در کنار نبردهای حماسی با باس فایت‌های بازی می‌توانیم ببینیم.

بازی SENTRY انتخابی مناسب برای گیمرهایی است که به دنبال تجربه‌ای تیراندازی هیجان‌انگیز و پر از اکشن هستند. این بازی با گرافیک واقع‌گرایانه و گیم پلی سریع، شما را به نبردی نفس‌گیر با دشمنان بیگانه می‌برد.

info

SENTRY is an action-defense first person shooter where you defend your spaceship against invading aliens. Plot an escape route through hostile space and battle the enemy across your vessel with the support of traps, turrets and environmental destruction.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-Bit

Processor: 2.4GHz, 4 Cores

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 630

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-Bit

Processor: 3GHz, 6 Cores

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 970 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.