دانلود بازی SANABI برای کامپیوتر


در بازی SANABI در نقش یک کهنه سرباز افسانه‌ای بازنشسته خواهید بود. باید آخرین عملیات را فراخوانده و به شهری بروید که توسط یک گروه فاسد خلافکاری اداره می‌شود. شما برای این ماموریت انتخاب شده‌اند و باید از زنجیره توانایی‌های خود برای شکست دادن دشمنان استفاده کنید. سرعت در این بازی اهمیت بالایی دارد و می‌توانید به شکار موجود مرموزی به نام سانابی بپردازید. این بازی یک پلتفرمر هیجان انگیز است و باید با مهارت‌های افسانه‌ای خود جلو بروید. می‌توانید از گلوله‌ها و تله‌اه عبور کرده و اخرین ماموریت خود قبل از دوران بازنشستگی را انجام دهد.

SANABI PC-TENOKE

آپدیت بازی Update v1.3.10-TENOKE اضافه شد

دانلود-بازی-SANABI

در این بازی جهانی را می‌بینیم که دیستوپیایی بوده و در عین حال هم مرموز طراحی شده است. می‌توانید وارد شهر با فناوری پیشرفته شده و همه شهروندان آن را نجات دهید. در نظر داشته باشید که در ابتدا وضعیت چندان خوب نیست و همه شهروندان به طرز مرموزی ناپدید شده‌اند. حال شما باید یک شهر گرفتار در هرج و مرج کامل را به دست گرفته و ماموریت‌های خود را انجام دهید. می‌توانید در اعماق شهر حرکت کرده و آن‌چه اتفاق افتاده را کشف کنید. یک سری کاراکترها مانند ماری را هم می‌بینیم که یک هکر اعجوبه بوده و در طول ماموریت خود با وی آشنا خواهید شد. او می‌تواند نقاط ضعف دشمن را شناسایی کرده و به شما کمک کند.

info

You, a legendary retired veteran, are called upon for one last operation: to ascend a mega-city ruled by a corrupt conglomerate. You were chosen for this mission because of your signature chain-hook prosthetic arm and the ability to maneuver and quickly defeat enemies. The mission: to hunt down a mysterious entity known as “SANABI” and uncover corporate secrets hidden deep within the city.

An exhilarating platformer

Your giant chain-hook prosthetic arm acts as both a method for quickly maneuvering around and also a way to swiftly take out your opponents. With your legendary skills, you are capable of using your prosthetic arm to jump over cliffs and skyscrapers, dash through bullets and traps and defeat powerful enemies. It’s time for you to come back out of retirement for one last mission.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

Additional Notes: DirectX 9.1+ or OpenGL 3.2+

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 460 / Radeon HD 7800

DirectX: Version 12

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: DirectX 9.1+ or OpenGL 3.2+

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.