دانلود بازی Risk of Rain Returns برای کامپیوتر


بازی Risk of Rain Returns با دقت تمام توسط سازندگان بازسازی شده و طراحی زیبایی را برای آن می‌بینیم. می‌توانید با روش‌های جدید این بازی را ادامه داده و از ترکیبات لوت منحصر به فرد بازی استفاده کنید. بازی سبک بقا را به شیوه‌ای متفاوت تعریف کرده و در بخش چند نفره هم این تغییرات اعمال خواهد شد. شما وظیفه دارید که مهارت‌ها و توانایی‌های خود را تقویت کرده و بازماندگان جدیدی را کشف کنید. اسرار نفته باستانی را در زیر سرزمین پتریچور وی کشف کنید. زیر هر سنگ و چوبی که در بازی می‌بینید، راه‌های جدیدی برای اکتشاف منابع بیشتر وجود خواهد داشت.

Risk of Rain Returns PC-TENOKE

دانلود-بازی-Risk-of-Rain-Returns

بسیاری از بازماندگان از حمله مرموز به کشتی جان سالم به در برده‌اند. حال باید راهی برای بازگشت پیدا کنید. باید تیم خود را در ماموریت‌ها حفظ کنید. مسیرهای جدید را برای کاوش پیدا کرده و با باس‌ها مقابله کنید. هر کدام از کاراکترهای شما توانایی دریافت اسکیل جدید را هم دارد. می‌توانید به‌صورت تک نفره هم وارد بازی شده و با شناسایی نقاط قوت و ضعف دشمنان خود، آن‌ها را شکست دهید. بزرگ‌ترین سلاح بازی را در اختیار دارید که لودر نام دارد. بازی دارای بخش چند نفره جدیدی بوده و کاملا بهبود یافته است.

info

Carefully designed, beautifully remastered, and loaded with new ways to play—Risk of Rain is back and better than ever! Dive into the iconic roguelike full of unique loot combinations, enhanced with new Survivors, overhauled multiplayer, fan favorite content from Risk of Rain 2, and more!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-2400 or AMD FX-8350

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GT 710, 1 GB or AMD Radeon R7 240, 1 GB

Storage: 350 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.