دانلود بازی Rain World – Quality of Life برای کامپیوتر


بازی Rain World در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Videocult طراحی و بوسیله کمپانی Adult Swim Games منتشر شده است. سیلی عظیم سبب نابودی زندگی های فراوانی می شود که یکی از آن ها موجودی به نام Slugcat می باشد، این سیل باعث شده تا او از خانواده اش دور شود و به مناطق دیگری سفر کند. اکنون Slugcat باید به تنهایی به دنبال سرپناه و غذا برای ادامه حیات خود باشد اما هرلحظه که می گذرد میزان سیل افزایش می یابد به همین دلیل شما به مناطق مختلفی از جمله جنگل ها، مکان های باستانی، کوهستان ها و… سفر خواهید کرد که در هریک از آن ها با موانع خاصی روبرو خواهید شد.

Rain World – Quality of Life PC-TENOKE

دانلود-بازی-Rain-World

در هرمنطقه باید خود را برای مبارزه با دشمنانی متفاوت حاضر کنید که به دنبال از بین بردن شما هستند همچنین علاوه بر دشمنان، باید با معماها فراوانی روبرو شوید تا با عبور از آن ها مسیری برای یافتن خانواده خود و زندگی جدید و آرام پیدا کنید. کاربران بازی را در نقش یک موجود گربه-مانند آغاز می‌کنند که در دنیایی تاریک و خطرناک به جستجوی حیات می‌رود جایی که موجودات خطرناک برای شکار کمین کرده‌اند. منابع شما در دانلود بازی Rain World بسیار محدود است پس اگر می‌خواهید گربه خودتان را زنده نگه دارید، عاقلانه از منابع خود استفاده کنید. به نقل از سازندگان این بازی شامل ۱۶۰۰ محیط و اتاق‌های مختلف می‌شود و می‌توان آن را یکی از بزرگترین بازی‌های دو بعدی دانست. یکی از ویژگی‌های جالب بازی Rain World که آن را از بازی‌های مشابه متمایز می‌کند، گرافیک بصری جهان و مایعات است که به گفته سازندگان این امر به صورت خودکار و انتخابی پردازش می‌شود و شاهد صحنه‌های تکراری نخواهیم بود.

داستان بازی Rain World با آغاز بارانی کشنده، و جدایی شخصیت اصلی‌ (موجودی بین گربه و حلزون که به نام Slugcat شناخته می⁠شود) از خانواده خود، آغاز می⁠گردد. باران، که باعث نابودی و به ویرانی کشانده شدن دنیای این اثر شده است، در طول آن‌ نیز به عنوان اصلی‌ترین دشمن این موجود بی‌چاره ایفای نقش می‌کند. بازیکن می‌بایست با راهنمایی‌ وی در سیر این اکوسیستم شکسته و غیر طبیعی، گربه ما را از خطر‌های محیطی‌، گم⁠شدن در مراحل بسیار بزرگ بازی، و مهم⁠تر از همه باران، محفوظ بدارد. و در حین انجام این کار، به دنبال یافتن غذای مورد نیاز برای زنده نگه داشتن و پیدا کردن خانواده او نیز باشد. موجود کرم مانند کوچکی نیز در این راه سخت به یاری Slugcat می⁠شتابد و راهنمایی‌‌های اندکی‌ برای پیدا کردن سرپناه و غذا می‌کند.

کنترل بازی Rain World بسیار ساده طراحی شده، و تنها دربرگیرنده تعدادی حرکت معمول این سبک، از جمله پرش و گرفتن لبه اجسام است. کاراکتر اصلی‌ دارای هیچ راهکار تدافعی در مقابل موجودات خشنی که آنها نیز در پی‌ تغذیه، به دنبال میل او هستند، نیست و تنها می⁠تواند با پرتاب نیزه و یا سنگ، مدت بسیار کوتاهی‌ آنها را از خود رانده و شروع به دویدن به طرف مقابل شکارچی خود کند. هیولا‌های مورد اشاره توسط خود بازی و با پیش⁠روی هر چه بیشتر در آن‌ تولید می⁠شوند و هر موجود، دارای هوش⁠مصنوعی، رفتار و حتی فیزیک مخصوص خود است. تعدادی از آنها به طور خستگی‌⁠ناپذیری به قصد شکار شخصیت اصلی‌ او را دنبال می⁠کنند و ممکن است بازیکن بخش بزرگی‌ از یک نقشه را در حال فرار از دست این جانوران گرسنه باشد. بعضی‌ دیگر نیز بی‌تفاوت از کنار او می⁠گذرند و یا سرگرم نبرد با یکدیگر هستند.

این گوناگونی در رفتار حیات وحش جهان بازی، باعث ایجاد یک اکوسیستم به ظاهر واقعا زنده شده است که موجب بروز ماجراجویی‌های کوتاه اما به⁠یادماندنی در سیر سفر‌های متعدد Slugcat می⁠شود. به طور مثال فرار از دست یک شکارچی گرسنه می⁠تواند به سرعت تبدیل به مسابقه‌ای در مقابل زمان برای یافتن راه برگشت به پناهگاهی امن بدل شود. حال اگر این مورد را با نیاز وی به یافتن غذا نیز ترکیب کنیم، شاهد تجربه‌ای خواهیم بود که هر دقیقه آن‌ یک نبرد تمام عیار برای زندگی‌ است، نبردی که حتی تحت کنترل ماهر‌ترین بازیکنان نیز هر لحظه در خطر شکست قرار دارد. و مرگ در رین⁠ورلد، به منزله کاهش شانس زنده ماندن در تلاش بعدی بوده و بسیار دردناک است.

منبع توضیحات: دانلودها، زومجی و بازی سنتر

info

You are a slugcat. The world around you is full of danger, and you must face it – alone. Separated from your family in a devastating flood, you must hunt for food and shelter between terrifying torrential downpours that threaten to drown all life. Climb through the ruins of an ancient civilization, evade the jaws of vicious predators, and discover new lands teeming with strange creatures and buried mysteries. Find your family before death finds you! Inspired by the simplicity and aesthetics of 16-bit classics, this survival platformer requires fast-paced sneaking, both upon your own prey and past the jaws of hungry predators. Each ravenous foe in your path will be cunning, vicious and always on the hunt – eager to sink their teeth into you, or even each other. As a small, soft slugcat you must to rely on stealth and wit rather than force: learn the ecosystem and turn their strengths to your advantage. Maybe then you can survive… Rain World!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Dual Core 2.4 Ghz

Memory: 2 GB RAM

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.