دانلود بازی Quasimorph برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

در بازی Quasimorph ترکیبی از المان‌های نقش آفرینی نوبتی را می‌بینیم که با پیچ و تاب‌های گیم‌پلی همراه شده است. اگر زنده بمانید، همه آیتم‌های لوت شده برای‌تان باقی می‌ماند. اما اگر بمیرید، همه چیزهایی که در ماموریت‌های تان گرفته بودید، از بین خواهند رفت. بدون استثنا این اتفاقات رخ خواهد داد و رحمی در بازی وجود ندارد. هیچ چیز در جهان بازی متعلق به شما نیست. شرکت‌ها در جهان بازی به‌طور فعال، کنترل منظومه شمسی را به دست گرفته‌اند و سعی می‌کنند تا دامنه خود را بسیار فراتر از مرزهای آن گسترش دهند.

Quasimorph (Early-Access) PC-GOG

دانلود-بازی-Quasimorph

حال این به شما بستگی دارد که چگونه حقایق بازی را کشف کنید. باید زمین بازی را کم کم هموار کرده و به سراغ باس‌های بازی بروید. دستورات شرکت‌ها را اجرا کرده و با خون و عرق خود به دنبال شهرت باشید. می‌توانید پایگاه‌های سیاره‌ای و آزمایشگاه‌های مخفی ایجاد کنید. خرابه‌های سفینه‌های فضایی را کاوش کرده و فناوری‌ها و توانایی‌های جدید به دست آورید. به یاد داشته باشید که شما یک مزیت مهم دارید. می‌توانید بهترین کارمندان را در کنار خود داشته و آن‌ها را به سمت مرگ هدایت کنید تا ماموریت خودتان انجام شود. نقاط ضعف دشمنان خود را پیدا کرده و راحت‌تر به آن‌ها ضربه بزنید.

info

Take on a role of a hardened PMC fighter in a dark turn-based extraction RPG. Engage in unforgiving combat, manage your ship and pile up the bodies of your clones to unravel the dark mystery behind threat to all life.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 10

Processor: Intel Core i3 3.0 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 280X

Storage: 300 MB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه GOG:

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.