دانلود بازی Poly Bridge 3 برای کامپیوتر


بازی Poly Bridge 3 یک تجربه معمایی است که مهم‌ترین کار شما ساخت پل خواهد بود. باید مهارت‌های مهندسی خود را تست کرده و مسائل را حل کنید. روی پل‌های معلق، پل‌های کششی، پل‌های چند سطحی، پل‌های دیوانه‌وار و موارد دیگر کار کرده و خلاقیت خود را نشان دهید. کمپین جهان باز جدید با ده‌ها دنیا و بیش از ۱۰۰ سطح در اختیار شما است و می‌توانید کاوش خود را ادامه دهید. پل‌های عادی و موارد دیگر، سبب می‌شود که ساعت‌ها گیم‌پلی هیجان انگیزی را تجربه کنید. خلاقیت مهندسی شما بدون محدودیت در حالت سندباکس ادامه پیدا کرده و به شما امکان می‌دهد که مهارت‌های پل سازی را به حداکثر برسانید.

Poly Bridge 3 v1.2.3 PC-TENOKE

دانلود-بازی-Poly-Bridge-3

دوستان و جامعه اعضای خود را با طراحی سطوح پیچیده به چالش کشیده و با آن‌ها در فضای آنلاین بازی کنید. محتوا و چالش‌های بی نهایتی در بازی وجود دارد که توسط جامعه اعضای بازی طراحی شده است و می‌توانید آن‌ها را در کمترین زمان ممکن حل کنید. موتور فیزیکی بازی سفارشی سازی شده بوده و کنترل کامل را می‌توانید در گیم‌پلی بازی داشته باشید. قابلیت اطمینان و دقت به پل‌ها اضافه شده است و می‌توانید عملکرد ثابت و بدون نگرانی را برای پل‌های خود فراهم کنید.

info

The best just got better! Rediscover your engineering creativity in this genre-defining bridge engineering and puzzle solving masterpiece.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 or above

Processor: Intel/AMD

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 3D Capable Graphics Card

DirectX: Version 10

Storage: 1000 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.