دانلود بازی Pine Harbor برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Pine Harbor در یک شهر ماهیگیری کوچک در سواحل اقیانوس اطلس شمالی جریان دارد که توسط صخره ها و جنگل های کاج متراکم احاطه شده و در مه غلیظی فرو رفته است. اما در اثر یک فاجعه تکنولوژیکی همه چیز تغییر کرده است و داستان بازی بدین گونه شروع می‌شود. بازی فضای بسیار سنگینی را به بازیکنان نشان می‌دهد و همین سبب می‌شود که حس ترس به‌خوبی منتقل شود. می‌توانید منابع، تجهیزات و المان‌های دیگر را جمع آوری کرده و کاری کنید که یک شب دیگر هم زنده بمانید.

Pine Harbor (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Pine-Harbor

این تنها هدف شما نیست و باید به بازماندگان شهر هم کمک کنید. آن‌ها اسرار و داستان‌های متفاوتی برای خود دارند و با کشف‌شان، نکات جذاب دیگری از داستان بازی را خواهید فهمید. می‌توانید در اعماق جنگل‌های تاریک جهان بازی غرق شده و با عواقب یک سری فاجعه وحشتناک رو به رو شوید. این اثر می‌تواند بعد از مدت‌ها یکی از آثار ترسناک نابی باشد که طرفداران ژانر را خوشحال می‌کند. مخصوصا اینکه گرافیک بازی هم بالا بوده و صداگذاری به‌خوبی با گرافیک و فضای کلی بازی همراهی می‌کند.

info

Pine Harbor was a small fishing town on the shores of the North Atlantic Ocean, surrounded by cliffs and dense pine forests, shrouded in thick fog. But everything changed as a result of a technological disaster. Explore the town, help its residents, and delve into the depths of the dark forests.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 10

Processor: i3-8100

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050ti 4GB or AMD Radeon RX 570

DirectX: Version 12

Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 10

Processor: i5-10400

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce RTX 3060 or AMD Radeon RX 6600 XT

DirectX: Version 12

Storage: 15 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.