دانلود بازی Phantom Fury برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Phantom Fury اثری ناب در سبک تیراندازی اول شخص است که با ماجراجویی جاده‌ای دنبال می‌شود. بازی در دنیایی آخرالزمانی اتفاق می‌افتد و همه المان‌های نام آشنای این سبک را می‌توانیم در بازی ببینیم. بازیکنان در این اثر در نقش شلی “بمبشل” هریسون بازی می‌کنند، یک آدم‌کش سایبورگ که در تلاش برای نجات بشریت از یک تهدید جدید است. شلی باید در سراسر ایالات متحده سفر کند و با دشمنان مختلفی از جمله سربازان خائن، جهش‌یافته‌های وحشی و موجودات شیطانی مبارزه کند.

Phantom Fury PC-TENOKE | ElAmigos

دانلود-بازی-Phantom-Fury

بازی به خاطر گیم‌پلی سریع و هیجان‌انگیز، محیط‌های متنوع و داستان جذابش مورد تحسین قرار گرفته است. این بازی همچنین به خاطر شخصیت شلی “بمبشل” هریسون که یک شخصیت خشن و شوخ طبع است، مورد توجه منتقدین و بازیکنان قرار دارد. گیم‌پلی بازی سریع و هیجان‌انگیز بوده با تمرکز بر روی تیراندازی و مبارزات نزدیک به بازیکنان ارائه می‌شود. محیط‌های متنوع و زیبایی برای کاوش می‌بینیم و فارغ از داستان، شما را برای ادامه دادن جلب خواهد کرد.

داستانی جذاب و پرماجرایی هم می‌بینیم که استودیو به‌خوبی از پس آن برآمده است. شخصیت شلی “بمبشل” هریسون هم که دوست‌داشتنی و جذاب بوده و دیالوگ‌های جذابی را رد و بدل می‌کند. موسیقی متن راک و متال عالی آن هم هم راستا با گرافیک به‌خوبی دنیای بازی را برای‌تان باورپذیرتر خواهد کرد.

info

Shelly “Bombshell” Harrison is back in this highly interactive mix of first person action and road movie adventure. Embark on an adrenaline-fueled journey around the USA. Use an enormous arsenal of weapons and skills to battle treacherous soldiers and vile mutants, all while trying to save mankind.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core i5-8600K or Ryzen 5 3600X

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 1060 6GB or AMD RX 5500 XT

DirectX: Version 11

Storage: 7 GB available space

Sound Card: Integrated

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit or later

Processor: Intel Core i5-10600K or AMD Ryzen 5 5600X

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 1660 super 8 GB or AMD RX 5600 XT

DirectX: Version 12

Storage: 7 GB available space

Sound Card: Integrated

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.