دانلود بازی Pathless Woods برای کامپیوتر

[ad_1]

اولین رای باشید!

بازی Pathless Woods اثری با دنیای جهان‌بار است که با الهام از فرهنگ چین باستان ساخته شده است. در این اثر شما به یک سفر آرامش‌بخش و ماجراجویانه در دنیایی باز دعوت می‌شوید. می‌توانید منابع جمع‌آوری کنید، محصولات کشاورزی بکارید، خانه رویایی خود را بسازید و از آن در برابر مهاجمان دفاع کنید. همچنین امکان بازی به صورت گروهی با دوستانتان برای کشف رازهای این دنیا و لذت بردن از ماجراجویی مشترک وجود دارد. جمع‌آوری منابع، شکار، ساخت و ساز و برآورده کردن نیازهای اولیه برای زنده ماندن از جمله ویژگی‌های اصلی این اثر محسوب می‌شود.

Pathless Woods (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Pathless-Woods

کاشت محصولات، برداشت محصول و لذت بردن از یک زندگی آرام در مزرعه هم به شما سپرده می‌شود. ماموریت‌های ساخت و ساز را هم نباید فراموش کنید. ساختن خانه رویایی خود و ارتقای آن با امکانات مختلف به شما سپرده می‌شود. دفاع از خود در برابر مهاجمان و موجودات شرور هم سبب می‌شود که بتوانید از سرزمین بزرگ خود محافظت کنید. سبک هنری آرامش‌بخشی هم در بازی می‌بینیم. فضایی زیبا با الهام از مناظر سنتی چین به‌خوبی در بازی طراحی شده است. شما می‌توانید در حالت چندنفره هم امکان بازی با دوستانتان برای همکاری و لذت بردن از دنیای بازی را داشته باشید.

اگر به تجربه یک بازی بقاء آرامش‌بخش و سرگرم‌کننده با الهام از شرق آسیا علاقه دارید، بازی Pathless Woods می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

info

Embark on a cozy open-world survival journey inspired by ancient China’s heritage. Gather resources, cultivate crops, build your dream home, and defend it from marauders. Team up with friends to explore and uncover a world where adventure meets serenity.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: Intel® Core™ i3-4130 or Core™ i5-3470 or AMD FX™-6100

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GT 1030 (DDR4) or AMD Radeon™ RX 550

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-8300

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 (VRAM 3GB) or AMD Radeon™ RX 570 (VRAM 4GB)

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.