دانلود بازی Pandemic Train برای کامپیوتر


در بازی Pandemic Train شما مسئول خدمه قطاری هستید که در زمین‌های بایر و پسا آخرالزمانی پرسه می‌زند. این سرزمین توسط جنگ و طاعون مرگباری ویران شده است و هدف نهایی‌تان این است که به اندازه کافی زنده مانده و درمان مربوط به بیماری‌های جهان را کشف کنید. ممکن است که در راه این تلاش بارها شکست بخورید. سرنوشت بشریت در دستان شما قرار دارد و باید سفرتان را از همین الان آغاز کنید. شما مسئول هستید و باید استراتژی لازم برای انتقال خدمه و مسافرین را هم داشته باشید. طاعون مرموز بازی در عرض ۲۴ ساعت می‌تواند افراد مبتلا شده را بکشد.

Pandemic Train PC-TENOKE

دانلود-بازی-Pandemic-Train

همین وحشت گسترده‌ای را در سرزمین ایجاد کرده است. شورش و جنگ بالا گرفته و همه می‌خواهند که زنده بمانند. دنیا ویران شده است و شما امیدی برای بقا هستید. زمین‌های بایر را در بازی کاوش کرده و به سراغ جمع آوری منابع روید. می‌توانید با راهزنان مبارزه کرده و درمانی را برای بیماری کشنده سرزمین پیدا کنید. در این بازی، دنیا به مکانی تبدیل شده است که بدون پرورش دام، تامین آب آشامیدنی و تصفیه آن شانسی نخواهید داشت. از آیتم‌های خود برای کرفت ابزارهای خوب استفاده کرده و ببینید که چه کسی ارزش درمان بیشتری دارد.

info

In Pandemic Train you are in charge of the crew aboard a train roaming the postapocalyptic wasteland, ravaged by both war and a deadly plague. Your goal is to survive long enough to discover the cure… or die trying. Humanity’s fate is in your hands! Start your journey now!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Core i3 3.1 GHz or AMD Phenom II X3 2.8 GHz

Graphics: GeForce GTX 560 1GB (720p Low), GeForce GTX 750 Ti 2GB (1080p Low) or AMD equivalents

DirectX: Version 10

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Quad Core i7 3770K or AMD Ryzen 5 1600X

Graphics: GeForce GTX 1060 6 GB (1080p High), GeForce GTX 1070 8GB (1080p Extreme) or AMD equivalents

DirectX: Version 10

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.