دانلود بازی Pacific Drive برای کامپیوتر


بازی Pacific Drive در سبک بقا دنبال شده و استودیو Ironwood Studios توسعه یافته و توسط Curve Digital منتشر می‌شود. بازی در منطقه‌ای مرموز به نام Olympic Exclusion Zone اتفاق می‌افتد. بازیکن نقش یک راننده را بر عهده می‌گیرد که در این منطقه گرفتار شده است و باید برای زنده ماندن از طریق طوفان‌های مرگبار، موجودات خطرناک و موانع مختلف رانندگی کند. گیم پلی بازی بر روی رانندگی و بقا تمرکز دارد. بازیکن باید با استفاده از ماشین خود از طریق محیط‌های خطرناک رانندگی کند و در عین حال از طوفان‌های مرگبار، موجودات خطرناک و موانع مختلف عبور کند. این اثر دارای چرخه‌های شبانه‌روزی پویا است که بر گیم پلی بازی تأثیر می‌گذارد.

Pacific Drive PC-ElAmigos

آپدیت بازی UPDATE to v1.1.2-ElAmigos اضافه شد

دانلود-بازی-Pacific-Drive

در طول روز، بازیکن می‌تواند به اکتشاف در محیط بپردازد و منابع را جمع‌آوری کند. در طول شب، محیط بازی خطرناک‌تر می‌شود و بازیکن باید برای زنده ماندن از ماشین خود استفاده کند. این اثر از همان ابتدا نقدهای مثبتی را از منتقدین دریافت کرد. منتقدین از گیم پلی جذاب و گرافیک فنی جالب آن تمجید کرده و اعتقاد دارند که داستان هم پتانسیل‌های بالایی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. جالب است بدانید که بازی نمره خوب ۸۲ را در متاکریتیک دریافت کرد. داستان بازی مرموز بوده و بازیکنان باید برای کشف رازهای Olympic Exclusion Zone راهی شوند. می‌توانید دوستان دیگر خود را هم همراه کرده و این ماموریت را راحت‌تر به پایان رسانید.

info

Face the supernatural dangers of the Olympic Exclusion Zone with a car as your only lifeline in this driving survival adventure! Scavenge resources, load up your trusty station wagon, and drive like hell to make it through alive.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5 8600

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 1060 6GB

DirectX: Version 12

Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-10600k

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia RTX 2080/3070

DirectX: Version 12

Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.