دانلود بازی Onirism برای کامپیوتر


بازی Onirism یک تجربه جذاب در سبک اکشن-ماجراجویی است که در دنیایی خیالی و پر از رمز و راز به نام کرئاریا اتفاق می‌افتد. شما در نقش کارول، دختری سرشار از شور و تخیل، بازی می‌کنید که یک شب با پورتالی عجیب در اتاق خوابش روبرو می‌شود. موجودی اسرارآمیز از پورتال خارج شده و شیء گرانبهایی از کارول می‌دزدد. کارول بدون معطلی از طریق پورتال به دنبال آن موجود راهی می‌شود و به دنیای کرئاریا قدم می‌گذارد. در این دنیا، کارول با موجودات عجیب و غریب و چالش‌های نفس‌گیر روبرو می‌شود. او باید با استفاده از هوش و مهارت‌های خود، در این دنیای فانتزی به اکتشاف بپردازد، رازهای آن را برملا کند و شیء دزدیده شده را پس بگیرد.

Onirism – BuildID 11891144 (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Onirism

Onirism دارای گرافیک بصری خیره‌کننده و موسیقی متن دلنشینی است که به شما در غرق شدن در دنیای خیالی بازی کمک می‌کند. گیم‌پلی بازی ترکیبی از مبارزات اکشن، حل معما و اکتشاف محیط‌های مختلف است. از نکات کلیدی بازی می‌توانیم به کاراکتر اصلی بازی اشاره کنیم که دختری سرشار از شور و تخیل بوده و همین سبب می‌شود که خلاقیت‌تان در بازی‌ها بیشتر باشد. گیم‌پلی بازی هم زیبایی‌های خاص خودش را دارد و از مبارزات اکشن پر شده است. در کنار آن، معماهای بازی هم خلاقانه بوده و برای حل آن‌ها نیاز خواهید داشت که محیط خود را کاملا اکتشاف کنید.

info

Onirism will take you in the wonderful world of Crearia for a big adventure! Help Carol put her enemies to sleep, using a variety of toys and abilities to aid you in your quest to find Bunbun in this colorful universe!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS *: Windows 7 or later

Processor: 2,4GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 950

DirectX: Version 11

Storage: 18 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 3.50GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060

DirectX: Version 12

Storage: 18 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.