دانلود بازی One Last Breath برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی One Last Breath تجربه جذابی در سبک ماجراجویی با سبک پلتفرمر و المان‌های حل پازل است که داستانی زیبا و تلنگرآور را روایت می‌کند. زمین در حال نابودی است. آلودگی و حرص انسان‌ها باعث شده تا سیاره به ورطه نابودی کشیده شود. اما آخرین نفسِ مادر طبیعت، موجودی قدرتمند به نام گایا را به دنیا آورده است. شما در نقش گایا بازی می‌کنید و وظیفه دارید تا با استفاده از توانایی‌های منحصر به فرد خود، برای نجات زمین تلاش کنید. گیم پلی بازی ترکیبی از اکتشاف محیط، حل پازل‌های چالش برانگیز و فرار از خطرات است.

One Last Breath PC-SKIDROW

دانلود-بازی-One-Last-Breath

شما می‌توانید از قدرت‌های گایا برای کنترل و تغییر محیط زیست استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید با رویاندن شاخه درختان، مسیرهای جدیدی برای خود بسازید یا با استفاده از تاک‌ها از شکاف‌ها عبور کنید. برای پیشرفت در بازی باید پازل‌های محیطی مختلفی را حل کنید که نیازمند استفاده از هوش و استراتژی شماست. جهان بازی دنیایی پس از آخرالزمان است که با فضایی تاریک و ویران‌شده، شما را با پیامدهای مخرب رفتار انسان‌ها با زمین روبرو می‌کند. شما در این دنیا تنها نیستید، موجودات جهش یافته و خطرات مختلفی در کمین شما هستند که باید از آن‌ها فرار کنید.

از ویژگی‌های کلیدی بازی One Last Breath می‌توانیم به داستانی تاثیرگذار و با محوریت محیط زیست، گیم پلی ترکیبی از اکتشاف، حل پازل و فرار، توانایی‌های ویژه و منحصر به فرد برای کنترل محیط و همچنین فضاسازی و گرافیک زیبا با موتور قدرتمند Unreal Engine 5 اشاره کنیم.

info

The Earth is sick and we are the disease. All hope rests on Gaia, a powerful being born from mother nature’s last breath. Use her abilities to alter the environment, escape from dangerous creatures, solve thoughtful puzzles and survive in this dying world.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS *: Windows 7/8/10/11 (64-bit OS required)

Processor: Intel i3 5th Gen or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GT 930 / 950m or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10/11 (64-bit OS required)

Processor: Intel i7 6th Gen or AMD Ryzen 5 5500

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA RTX 2050

DirectX: Version 12

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.