دانلود بازی Oddworld Soulstorm – Enhanced Edition برای کامپیوتر


3.3/5 – (15 امتیاز)

داستان حماسی شخصیت ابی در ماجراجویی جدید بازی Oddworld Soulstorm به حد انفجار خواهد رسید. یک تجربه اکشن و ماجراجویانه هیجان انگیز را در این سری خواهیم دید که همراه با بسترهای بسیار قدرتمند دنبال خواهد شد. داستان پرواز غیرممکن نیروهای خیر علیه شر را خواهیم دید که بازیکن از هر سلاحی در آن می‌تواند استفاده کند. خشونت مرگباری را در این اثر شاهد هستیم و به انتخاب خود می‌توانید با ابی در این اثر قیام کنید.

شما قهرمان ناخواسته‌ای هستید که یک شورش را ایجاد کرده است و اکنون باید با هم تیمی‌های خود برای مبارزه برای عدالت پا به میدان نبرد گذارد. شما می‌توانید قدرت حاکم بر زمین را تغییر داده و تمام تلاش خود را داشته باشید که سرنوشت زمینیان را عوض کنید. شما برای این منظور می‌توانید از مقیاس گسترده مهارت‌ها بهره برده و حرکت دیوانه‌وار خود را شروه کنید. بازی دارای تصاویر خیره کننده‌ای است و می‌توانید سلاح‌های بیشتری با حل پازل‌های بازی داشته باشید.

Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition PC-FLT | GOG

نسخه GOG بازی قرار گرفت

دانلود-بازی-Oddworld-Soulstorm

در بازی Oddworld Soulstorm ویژگی‌های اکشن و ماجراجویی بسیار جالبی را شاهد هستیم که مکملی برای سبک پلترمینگ اثر خواهد بود. المان‌های راگ لایت بازی نیز بسیار جذاب هستند و می‌توانید به‌صورت منفعلانه یا پرخاشجویانه آن را تجربه کنید. بنابراین شخصیت خود را در بازی حفظ کرده و سعی کنید که خودتان باشید. خط داستانی بازی تاریک بوده و با سیستم کمدی ریزی در پس زمینه دنبال می‌شود. شما کنایه‌هایی را در بازی خواهید داشت که شرایط‌تان را تغییر داده و باید برایش آماده باشید. محیط‌های حماسی بازی طراحی بسیار جالبی دارند و کمک زیادی به شما می‌کنند. دشمنان شما برای به دست آوردن منابع تلاش خواهند کرد، اما نباید اختیارات خود را به آن ها بسپارید. همیشه باید تلاش کنید که سلاح و ابزارهای خود را پیشرفت داده و همیشه از موانع بازی به نفع خود و به ضرر دشمنان بهره ببرید.

info

Oddworld: Soulstorm is an explosive action adventure game complete with crafting, scavenging, platforming, and sneaking. It’s the story of an impossible flight against an opposing force that will use every means at their well-funded disposal, from propaganda to brutal force to deadly violence, to stop Abe and the uprising.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64 Bit

CPU: Intel Quad Core 1.7Ghz CPU

GPU: nVidia GTX 670 or equivalent

Memory: 8GB RAM

Storage: 20GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64 Bit

CPU: Intel Quad Core 2.3Ghz CPU

GPU: nVidia GTX 970 or equivalent

Memory: 16GB RAM

Storage: 20GB

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه FLT:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه FLT را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

————————

راهنمای رفع مشکل سیاه شدن صفحه در اجرای بازی:

لطفا به فولدر soulstorm_Data / Plugins / x86_64 مراجعه کرده و فایل AkMotion.dll را حذف کرده یا تغییر نام به مثلا AkMotion.dll_backup بدهید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.