دانلود بازی Ninja or Die Shadow of the Sun برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

داستان بازی Ninja or Die Shadow of the Sun در مورد عذاب آسمانی و سرنوشتی است که در انتظار بشریت رار دارد. در ادوی ژاپن فاجعه بزرگی پیش بینی شده است و شما در نقش یک جیب‌بر معمولی باید پیشروی کنید. این جیب‌بر بر اثر اتفاقی خاص قابلیت استفاده از رعد و برق را پیدا می‌کند. کاراکتر رامن به یک فروشنده سامورایی تبدیل شده و مایکو هم تبدیل به گیشای قاتل می‌شود. حوزه جنایات کوچک شما تبدیل به یک دنیای نئونی دیوانه کننده از قلعه‌های شوگان، تله‌های جادویی و قاتلان چترباز می‌شود.

Ninja or Die: Shadow of the Sun PC-CHRONOS

دانلود-بازی-Ninja-or-Die

بازی تلفیقی از سرعت فوق العاده و کنترل گیم‌پلی با کمک تک دکمه بوده و می‌توانید نیازهای کاراکتر خود رها کرده و به پلتفرم‌های دقیق و خشن مسلط شوید. کاراکتر بازی می‌تواند از پرش برای حرکت یا حمله استفاده کند. برای هر کاری در بازی تنها باید یک دکمه را فشار دهید و کومبو نخواهیم داشت. با نگه داشتن دکمه هم پرش بیشتری انجام شده و حملات شدیدتری را شاهد خواهیم بود. باید زمان درست را انتخاب کرده و از سخت‌ترین حملات هم جان سالم به در ببرید. باس‌های جهنمی و قاتلین در انتظار شما هستند و می‌توانید از جادوها و چابکی خود برای پیروزی راحت‌تر استفاده کنید.

info

Set at the heart of a cataclysmic event in Edo Japan, Ninja or Die: Shadow of the Sun is an ultrafast Roguelite inspired by Japanese folklore. Unleash the power, speed and soul of the Ninja, using acrobatic jumping to move and attack.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64bit)

Processor: Intel Core 2 Duo E5200

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 9800GTX+ (1GB)

DirectX: Version 10

Storage: 700 MB available space

Additional Notes: 1080p, 16:9 recommended

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.