دانلود بازی Naheulbeuks Dungeon Master برای کامپیوتر

[ad_1]

اولین رای باشید!

در دنیای بازی Naheulbeuks Dungeon Master گونه‌های مختلف و غیر معمولی زندگی می‌کنند. هر کدام هم مزایا و یک سری مهارت دارند. وظیفه مدیریت آن‌ها به شما سپرده شده است. باید انتظارات و نیازهای‌های مینیون‌ها را در جهان خود مدیریت کرده و بهترین مهارت‌شان را آنلاک کنید. می‌توانید توانایی هر کدام را آشکار کرده و با ارتقا‌شان، یک گردش کار خوب در سرزمین خود فراهم سازید. گاهی اوقات یک سری اتفاقات ناامیدانه در جهان بازی روی خواهد داد و موقعیت شما را شکننده می‌کند. دانجن‌ها در بازی رشد کرده و شهرت‌تان را بهبود می‌بخشد. اما باید برای ماجراجویی بزرگ‌تر آماده باشید.

Naheulbeuk’s Dungeon Master v26642 PC-ElAmigos

دانلود-بازی-Naheulbeuks-Dungeon-Master

تله‌هایی را ساخته و مهاجمین سرزمین خود را یک به یک بگیرید و نابود سازید. سرنوشت کاراکترها در دستان شما قرار دارد و می‌توانید از حمله به عنوان بهترین سیستم دفاعی استفاده کنید. رقابت در ادامه با مزدوران و نگهبانان ادامه پیدا خواهد کرد. می‌توانید در سرتاسر سرزمین حرکت کرده و جناحین بیشتری را به سمت خود اضافه کنید. انتقام تلافی جویانه تنها نمی‌تواند نجات بخش شما باشد. سعی کنید ساز‌ه‌هایی در سرزمین خود ساخته و مشتری جذب کنید. گنجینه‌های گرانبها را به دست آورده و اجازه ندهید که همسایگان اطراف‌تان راهی برای پیدا کردن آن‌ها پیدا کنند.

info

A dungeon in danger ! Build, manage, and defend your tower in the satirical heroic fantasy universe of Dungeon of Naheulbeuk. From a shaky establishment to an infamous lair!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: CPU i7-4790K

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX Nvidia 960

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

Processor: CPU i7-7700K

Graphics: GPU Nvidia 1060

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.