دانلود بازی Mooliis Dreamland برای کامپیوتر


بازی Mooliis Dreamland تجربه‌ای دو بعدی همراه با گیم‌پلی آرکید و کلاسیک بوده و بازیکنان باید در نقش روباه کوچکی به نام مولی قرار گیرند. یک شب، مولی توسط مادرش به خواب رفته و در همین هنگام، از سوی حیوانات خانگی خانواده و شیطنت دوستان و اقوام تحت فشار جسمی قرار می‌گیرد. به این ترتیب، شما وارد دنیایی از عجیب از رویاها شده و مهارت‌های قدرتمندی را هم کسب می‌کنید. با کمک همین مهارت، می‌توانید هیولاهای جهان جدید را نابود کنید. برخی از حیوانات، صحنه‌ها و شخصیت‌های بازی همگی از کلیت جهان بازی الهام گرفته‌اند.

Moolii’s Dreamland PC-GOLDBERG

دانلود-بازی-Mooliis-Dreamland

باس‌ها و هیولاهای متنوعی را می‌بینیم و در هر منطقه با آن‌ها روبرو خواهید شد. هر کدام هم ظاهر و روش‌های حمله منحصر به فرد خود را دارند. به‌طور مثال، جغدی را می‌بینیم که آب داغ بیرون ریخته و یک گاو دیوانه هم با سرعت بالایی به شما حمله می‌کند. هیولاها با مهارت‌های پیشرفته از انواع مهمات استفاده کرده و اجازه رفلکس سریع را از شما می‌گیرند. سبک و طراحی گرافیکی دو بعدی بازی اجازه می‌دهد تا گیم‌پلی را سریع‌تر دنبال کنید. داستان کلی این اثر در دنیای واقعی هم ادامه پیدا می‌کند و خانواده شگفت انگیز لیتل مولی هم کم کم در ادامه به داستان این اثر اضافه می‌شوند.

info

Moolii’s Dreamland is a Bullet-hell game. Players will play as the little fox Moolii to fight against monsters in her dream. This game features whimsical level designs, monsters, and powerful bosses, along with combos of ammo skills and magical tricks. Help Moolii wake up from her nightmare!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: windows7

Processor: i3-6100

Memory: 2048 MB RAM

Graphics: GTX 650

Storage: 1024 MB available space

Sound Card: NVIDIA

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.