دانلود بازی Monolith برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

داستان بازی Monolith در مورد یک ماموریت شکست خورده است. سیاره‌ای بی ثمر را می‌بینیم که به ندرت نشانه‌هایی از زندگی دیده می‌شود. در همین حال شما ماموریتی می‌گیرید. تسا یک کاوشگر فضایی است که در خدمت یک شرکت معدنی بین کهکشانی بوده و سعی می‌کند تا اتفاقات غیرممکن را در سیاره‌ها ممکن کند. او باید زنده از سیاره‌ها فرار کرده و یک سفینه شکسته را در یکی از پناهگاه‌ها پیدا کند. او برای مدت زمان طولانی نمی‌تواند زنده بماند و سرعت در بازی اهمیت بالایی دارد.

Monolith PC-RUNE

دانلود-بازی-Monolith

تنها پشتیبان کاراکتر اصلی بازی یک ربات کوچک به نام Core است. این ربات کارکردهای مختلفی دارد و امیدوار است که بتواند به رئیسش کمک کند. این آغازی برای تلاش‌های نهایی وی بوده و اگر نتواند آن را به سرانجام برساند، افراد دیگر هم کشته خواهند شد. یک سیاره ناشناخته در بازی می‌بینیم. تسا یک ایستگاه معدنی قدیمی بین صخره‌ها و باتلاق‌ها پیدا می‌کند که متعلق به کارفرمایش است. هنگام کاوش در ساختار قدیمی و تلاش برای بازگردانی آن به زندگی، حس بدی پیدا کرده و همین سبب می‌شود که کل ماموریتش تغییر پیدا کند. حال شما وظیفه دارید که سفری هیجان انگیز و احساسی را به سمت یک فضای متراکم اغاز کنید.

info

Enter this classical science fiction point and click adventure to struggle for the survival of the space explorer Tessa Carter. Accompanied by an unusual friend, she will soon learn more about herself than this foreign environment, she desperatly tries to escape.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: 1.4 GHz

Memory: 3 GB RAM

Storage: 8 GB available space

Sound Card: Windows Compatible Audio Device

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 3 GHz

Memory: 6 GB RAM

Storage: 8 GB available space

Sound Card: Windows Compatible Audio Device

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه RUNE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه RUNE یا Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.