دانلود بازی Momodora Moonlit Farewell برای کامپیوتر

[ad_1]

داستان بازی Momodora Moonlit Farewell در دنیای اثری به‌نام Momodora: Reverie Under the Moonlight اتفاق می‌افتد. شما در نقش مومو، کاهن اعظم دهکده کوهو قرار می‌گیرید که برای نجات مردمش از نابودی قریب‌الوقوع به دست انبوهی از شیاطین که توسط یک زنگ‌زن بدخواه احضار شده‌اند، به یک مأموریت الهی می‌پردازید. در طول سفر خود، مومو با شخصیت‌های مختلفی ملاقات خواهد کرد و با چالش‌های مختلفی روبرو خواهد شد. او باید از مهارت‌ها و توانایی‌های خود برای رسیدن به هدف خود استفاده کند.

Momodora: Moonlit Farewell v1.0f5 PC-P2P

دانلود-بازی-Momodora-Moonlit-Farewell

بازی دارای گرافیک زیبا و چشم‌نواز بوده و محیط‌ها و شخصیت‌های بازی به خوبی طراحی شده‌اند و تنوع خوبی دارند. این اثر همچنین دارای موسیقی متنی گیرا و حماسی است. موسیقی متن بازی به خوبی با فضای بازی هماهنگ است و باعث می‌شود که تجربه‌ی بازی لذت‌بخش‌تر شود. در طول سفر خود، مومو با شخصیت‌های مختلفی ملاقات خواهد کرد و با چالش‌های مختلفی روبرو خواهد شد. او باید از مهارت‌ها و توانایی‌های خود برای رسیدن به هدف خود استفاده کند. این بازی برای ساعت‌ها سرگرم‌تان کرده و می‌تواند قابلیت تکرار بالایی هم در اختیار شما قرار دهد.

info

“Momodora: Moonlit Farewell” is the latest installment in the Momodora series. Join Momo, High Priestess of the village of Koho, as she embarks on a divine mission to save her people from imminent destruction at the hands of the demon hordes summoned by a malevolent bellringer.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS *: Windows 7

Processor: Intel Core i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX750 Ti

DirectX: Version 10

Storage: 1.5 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.