دانلود بازی Mists of Noyah برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Mists of Noyah یکی از آثار جذاب ویدیو گیم در سبک کوآپ و بقا است که با المان‌های نقش‌آفرینی (RPG) تلفیق می‌شود. بازی توسط Pyxeralia ساخته و منتشر شده و گیم‌پلی جذابی را هم تحویل طرفداران خود می‌دهد. بازی دارای چرخه روز و شب است و در طول روز، بازیکنان می توانند منابع را جمع آوری کنند، پایگاه خود را بسازند و با دشمنان مبارزه کنند. با فرا رسیدن شب، هیولاهای خطرناک ظاهر می شوند و بازیکنان باید از خود و پایگاه خود دفاع کنند. بازیکنان با گروه هایی از دشمنان با هوش مصنوعی (AI) و همچنین بازیکنان دیگر که در گروه مخالف هستند، مبارزه خواهند کرد.

Mists of Noyah PC-RAZOR

دانلود-بازی-Mists-of-Noyah

بازیکنان می توانند پایگاه خود را با دیوارها، برج ها و سایر سازه های دفاعی برای مقاومت در برابر حملات شبانه تقویت کنند. همچنین بازیکنان می توانند با کسب تجربه و یافتن غارت، شخصیت های خود را ارتقا دهند. نجات بازماندگان جزوی از المان‌های اصلی این اثر محسوب می‌شود. بازیکنان می توانند در سراسر جهان به دنبال بازماندگان بگردند و آنها را به پایگاه خود بیاورند تا به آنها در بقا کمک کنند. داستان این بازی کاملاً مشخص نیست، اما بازیکنان خود را در یک دنیای پس از آخرالزمانی پیدا می کنند که توسط مه آلوده شده است. بازماندگان باید با هم متحد شوند تا در برابر خطرات محیط و دشمنان مرموز زنده بمانند.

بازی Mists of Noyah نقدهای متوسطی دریافت کرد. برخی از منتقدان از گیم پلی همکاری و عناصر RPG لذت بردند و این در حالی است که برخی دیگر از مشکلات فنی و کمبود محتوا انتقاد کردند.

info

Hunt during the day, be hunted during the NIGHT! Mists of Noyah is a co-op survival game with many RPG elements. Fight factions that evolve over the days and bizarre monsters that will terrify you at night! Strengthen your base by rescuing survivors from around the world.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS *: Windows 7+

Processor: 2.0 Ghz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 128mb Video Memory, capable of Shader Model 2.0+

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS *: Windows 7+

Processor: Dual Core 3.0 Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 256mb Video Memory, capable of Shader Model 2.0+

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.