دانلود بازی Mist Survival برای کامپیوتر

[ad_1]

اولین رای باشید!

بازی Mist Survival یک تجربه بقا در سبک جهان باز است که در یک جهان پسا آخرالزمانی جریان دارد و توسط یک ویروس همه گیر ناشناخته نابود شده است. بازیکنان در نقش یک بازمانده بازی می کنند که باید برای زنده ماندن در این دنیای خطرناک تلاش کند. بازی با یک مقدمه کوتاه شروع می شود که در آن بازیکنان با داستان بازی و مکانیک های اصلی آن آشنا می شوند. سپس می‌توانید به ماجراجویی خود بپردازید. بازیکنان باید برای زنده ماندن در این اثر، کارهای زیادی انجام دهند. آنها باید غذا و آب پیدا کنند، پناهگاه بسازند، از خود در برابر حیوانات وحشی و راهزنان محافظت کنند و با عوارض جانبی ویروس همه گیر مبارزه کنند.

Mist Survival v0.6.1 (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Mist-Survival

بازی دارای گرافیک ساده اما زیبایی است. دنیای بازی بزرگ و متنوع بوده و بازیکنان می توانند در آن به کاوش بپردازند. گیم پلی بازی هم چالش و هیجان فراوانی به‌همراه دارد. بازیکنان باید از مهارت های خود در زمینه بقا، مبارزه و حل پازل برای پیشرفت در بازی استفاده کنند. بازی دارای بیش از ۲۰ ساعت محتوای داستانی بوده و بازیکنان می توانند ساعت ها در آن غرق شوند. چنین المان‌هایی سبب شده که دنبال کردن چنین داستان و هیجانی تا انتها ارزش بالایی داشته باشد.

info

MIST SURVIVAL is a Single-player, survival stealth sandbox game Players will experience the Apocalypse stimulation in the form of virus pandemic, the players have to deal with it to survive through the difficulties such as finding shelter and food, threats from the environment and climate: wild animals

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 / 11

Processor: Intel Core i5

Memory: 12 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or better

Storage: 30 GB available space

Additional Notes: SSD Required

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 / 11

Processor: Intel Core i7

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® RTX 2060 or better

Storage: 30 GB available space

Additional Notes: SSD Required

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.