دانلود بازی Madshot برای کامپیوتر


در بازی Madshot به دنبال زندگی ابدی خواهید شود. نیروهای فراتر کم کم به شما می‌رسند و شما را کنترل می‌کنند. مناطق زیادی وجود دارد که هر کدام دشمنان و مکانیک‌های منحصر به فردی را ارائه می‌کنند. باید به اندازه کافی دشمنان‌تان را کشته و یک پورتال خونی را که جوایز و مسیرهای جالبی به سمت مناطق بعدی دارد را احضار کنید. نبردهای باس چند مرحله‌ای را هم داریم که حماسی و وحشتناک بوده و باید از آن‌ها جان سالم به در ببرید. باید تمرکز زیادی روی هم افزایی بین سلاح‌ها داشته و یک سری تفنگ‌های جانبی هم پیدا کنید.

Madshot PC-SKIDROW | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Madshot

ارتقا توانایی‌های هم جزوی از سیستم پیشرفت بازی بوده و باید در هر راند بازی آن‌ها را به کار گیرید. یک سری اچیومنت هم داریم که در خلال بازی ارائه می‌شوند. گرافیک بازی مشابه با کارتون‌های قدیمی بوده و مراحل پلتفرمینگ جالبی را در جهان دو بعدی بازی دنبال خواهید کرد. گیم‌پلی بازی سریع دنبال می‌شود و طبق انتظار، باس‌های بازی جثه بزرگ‌تری از شخصیت اصلی دارند. جالب است بدانید که کاراکتر ما شمشیری غول پیکر داشته و نوری از ان ساطع می‌شود. یک مهارت عنکبوتی هم برای پیشروی آسان تر در جهان بازی به شما اعطا خواهد شد.

info

Madshot is a fast-paced, acrobatic, rogue-lite shooter. Survive the ever-changing road through Cthulhu and beyond. Equip endless upgrade combinations as you fight your way through horrific monsters and multi-phased boss battles.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or Later

Processor: Intel i5 or Later

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 or better

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or Later

Processor: Intel i5 or Later

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 460 / Radeon HD 7800 or better

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.