دانلود بازی Little Kitty Big City برای کامپیوتر

[ad_1]

اولین رای باشید!

بازی Little Kitty Big City اثر نابی در سبک ماجراجویی تک‌نفره است که به سبک آثار مستقل آماده می‌شود. در این بازی شما کنترل یک گربه‌ی کنجکاو با شخصیت بانمک را به دست می‌گیرید که گم شده و باید راه خانه‌اش را پیدا کند. در حین گشت‌وگذار در شهر بزرگ، با حیوانات ولگرد دیگر دوست می‌شوید، کلاه‌های بامزه‌ای به سر می‌گذارید و کمی هم هرج و مرج به پا می‌کنید – خب، آخر مگه گربه‌ها چکار می‌کنند؟ ویژگی‌های کلیدی بازی شامل کاوش در یک شهر بزرگ، برقراری ارتباط با حیوانات دیگر، انواع کلاه‌های بامزه و همچنین ایجاد کمی شیطنت و بازیگوشی هستند.

Little Kitty, Big City PC-Razor1911

دانلود-بازی-Little-Kitty-Big-City

بازی با گرافیک کارتونی و رنگارنگ خود، ظاهری جذاب و دوست‌داشتنی دارد. طراحی محیط‌ها و شخصیت‌ها به خوبی انجام شده و فضای شاد و سرزنده‌ای را به بازی می‌دهد. موسیقی متن بازی نیز متناسب با تم بازی بوده و به خوبی فضای ماجراجویی و کشف را به شما القاء می‌کند. گیم‌‌پلی بازی هم بر پایه کاوش و حل معما استوار است. شما باید در محیط‌های مختلف بازی به گشت‌وگذار بپردازید، با حیوانات دیگر ارتباط برقرار کنید و برای پیشروی در بازی معماها را حل کنید. معماها چالش‌برانگیز نیستند و به راحتی قابل حل هستند، اما به خوبی می‌توانند شما را سرگرم کنند.

info

You’re a curious little kitty with a big personality, on an adventure to find your way back home. Explore the city, make new friends with stray animals, wear delightful hats, and leave more than a little chaos in your wake. After all, isn’t that what cats do best?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 v1909 or upper | any version of Windows 11

Processor: Intel i5-760 (4*2800), AMD Phenom II

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 650 / Radeon HD 7510

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه Razor1911:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Razor1911 یا Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.