دانلود بازی KeeperRL برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

بازی KeeperRL شما را در نقش یک Dungeon Keeper (نگهبان سیاه‌چال) قرار می‌دهد که باید از سیاه‌چال خود در برابر هجوم قهرمانان و ماجراجویان محافظت کنید. برای این کار باید تله‌ها و دشمنان مختلف را در سیاه‌چال خود قرار دهید، منابع جمع‌آوری کنید و سیاه‌چال خود را ارتقا دهید. در گیم‌پلی کلی باز باید حرکت کرده و دانجنی که رو به روی‌تان قرار دارد را کاوش کنید. تله‌ها تنوع خوبی دارند و دشمنانی هم به سمت شما حمله ور می‌شوند که هر کدام سبک مبارزه خاصی دارند. منابعی در این سیاه چال‌ها وجود دارد که شامل طلا، سنگ‌ها و غذاها هستند و باید آن‌ها را جمع کنید.

KeeperRL v1.0e PC-GOG

دانلود-بازی-KeeperRL

بازی قهرمانانی دارد که هر کدام را بیشتر در ادامه خواهید شناخت. با حفاری در زمین و ساخت و ساز بیشتر، می‌توانید پایگاه خود را در چندین طبقه توسعه دهید. طرح‌های فوق العاده‌ای ساخته شده‌اند و می‌توانید جهانی ببینید که بسیار دقیق شبیه سازی شده است. می‌توانید تجهیزات و اقلامی را به کار ببرید که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. کلاس‌های شخصیت‌ها هم تنوع خوبی دارند. یکی از آن‌ها جادوگر تاریکی است که می‌توانید به سراغ تحقیق جادوهای سیاه روید. نکرومنسرها هم می‌توانند مردگانی را زنده کرده و به راه بیندازند. پادشگاه گابلین هم می‌تواند در جستجوی همسفران گمشده خود باشد.

info

Ambitious dungeon simulator with roguelike and RPG elements. Take the role of an evil wizard and study the methods of black magic. Equip your minions and explore the world, murder innocent villagers and burn their homes. Build your dungeon, lay traps and prepare for an assault of angry heroes.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Dual Core CPU – 2.4GHz+

Memory: 4 GB RAM

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Dual Core CPU – 4GHz+

Memory: 8 GB RAM

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه GOG:

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.