دانلود بازی Kebab Chefs برای کامپیوتر

[ad_1]

اولین رای باشید!

بازی Kebab Chefs یک تجربه ناب در سبک شبیه‌سازی آشپزی است که توسط استودیو Biotech Gameworks توسعه یافته است. در این اثر شما در نقش آشپز یک رستوران کباب هستید. شما باید با پخت و پز انواع کباب‌ها، مشتریان خود را راضی نگه دارید. گیم‌پلی بازی هم ساده و سرگرم‌کننده است. شما باید با انتخاب مواد اولیه مناسب، پخت و پز کباب‌ها و سرو آنها به مشتریان، رستوران خود را اداره کنید. از ویژگی‌های بازی باید به گرافیک ساده و کارتونی، گیم‌پلی آسان و سرگرم‌کننده، تنوع بالای کباب‌ها، امکان ارتقای رستوران و همچنین وجود چالش‌های مختلف اشاره کنیم. بازی گرافیک جذاب و با کیفیتی هم دارد و سبب می‌شود که پخت و پز به بهترین شکل ممکن نمایش داده شود.

Kebab Chefs! – Restaurant Simulator (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Kebab-Chefs

در این بازی مشتریان مختلفی به رستوران شما خواهند آمد و می‌توانید غذاهای مختلف را برای آن‌ها سرو کنید. همه چیز شبیه‌سازی شده و عالی ادامه پیدا کرده و می‌توانید خدمه زیادی را هم برای کار بگمارید تا کار شما کمی ساده‌تر جلو رود. سازندگان تلاش کرده‌اند که بازی در هر شرایطی سرگرم کنندگی خود را حفظ کند.

info

Kebab Chefs! is a Co-Op, cooking and restaurant management game that can be played up to 4 players. Design your own restaurant. Cook delicious foods, fill your menu with various recipes, feed customers and become the biggest kebab restaurant in town!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS *: Windows 7 x64

Processor: i5-2500 / FX-8350

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon R7 Series

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 x64

Processor: i5-4460 / Ryzen 7 1700x

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.