دانلود بازی Just King برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Just King در یک پادشاهی گسترده روایت شده و دنیایی را می‌بینیم که آشفته و سرگردان شده است. قرار است که وارد یک ماجراجویی شده و با ترکیبی از قهرمانان خود، برای متحد ساختن دوباره سرزمین تلاش کنید. قرار است که با کاراکترهای مخوفی در قلمرو خود مواجه شده و ماموریت خود را به سرانجام رسانید. بازی قهرمانانی را به شما معرفی می‌کند که هر کدام در یک حزب مشخص قرار دارند. بازی در کل ۴ کلاس داشته و ۳۳ قهرمان در آن‌ها جای گرفته‌اند. هر کدام هم سبک مبارزه متفاوتی برای خود دارند.

Just King PC-TENOKE

آپدیت بازی Update v1.0.1 incl DLC-TENOKE اضافه شد

دانلود-بازی-Just-King

می‌توانید آ‌ن‌ها را ارتقا داده و توانایی‌های بیشتر کاراکتر خود را هم آنلاک کنید. در بازی‌ می‌توانید انبوهی از رویدادها را داشته و از قدرت کاراکتر خود استفاده کنید. باس‌های بازی نبردهای حماسی مخصوص به خود را دارند. برخی از آن‌ها نایب السلطنه سرزمین هستند و آزمون واقعی برای کاراکتر شما خواهند داشت. بازی قابلیت تکرار بالایی داشته و مراحلش به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به تنهایی یا با دوستان خود بتوانید به سراغش روید. هر کدام از دشمنان شما هم مکانیک و نحوه حمله متفاوتی خواهند داشت.

info

Just King is an action auto-battler with roguelike elements. Assemble your party to venture into different lands fighting fearsome kings and their deadly armies. Use your loot to hire and upgrade mighty heroes… or the bard.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS *: Windows 7

Processor: Intel Pentium 4

Memory: 1 GB RAM

Storage: 250 MB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.