دانلود بازی Jusant برای کامپیوتر


بازی Jusant در سبک اکشن و معمایی ارائه شده و هیجان کامل را برای‌تان به همراه خواهد داشت. می‌توانید از یک سرزمین بی اندازه بلند بالا رفته و در کنار آن به ارتفاعات مختلف صعود کنید. ابزارهای کوهنوردی به شما داده می‌شود و باید راه خود را از طریق بیوم‌های متنوع پیدا کنید. می‌توانید گذشته برج را کنار هم چیده و کم کم بازی را به پایان رسانید. بازی یک سفر مراقبه‌ای بوده و در لحظه لحظه آن آرامش کامل را حل خواهید کرد. می‌توانید خودتان را مدام به چالش کشیده و مسیرهای مختلف را در بازی کشف کنید. رازهای مختلفی در تمدن‌های گذشته وجود دارد که کشف آن‌ها جالب خواهد بود.

Jusant PC-DODI Repack

دانلود-بازی-Jusant

برای پیمایش بهتر در کوه‌ها، باید ابزارهای کوهنوردی را به‌طور کامل به دست آورده و مهارت‌های خود را هم تقویت کنید. از نحوه استفاده از ابزارهای خود آگاهی پیدا کرده و به بهترین شکل استفاده کنید. مسیرهای جایگزین را کاوش کنید تا راه بهتری برای صعود پیدا کنید. زیست یوم‌های نفس گیری مملو از گیاهان در انتظار شما بوده و می‌توانید با موسیقی متن ناب بازی هم همراه شوید. یک سری تونل هم در بازی وجود دارد که با پناه بردن به آن‌ها، می‌توانید انرژی خودتان را دوباره به دست آورید.

info

Enjoy meditative vibes in Jusant, an action-puzzle climbing game. Scale an immeasurably tall tower and ascend to new heights alongside your watery companion. Master your climbing tools, find your way up through diverse biomes, and piece together the tower’s past.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Core i5 7400 / 7300HQ , AMD Ryzen 3 1300X

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 1060 3Go, RX 480 4 GB

Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Core i7-6700

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1080, or AMD Radeon RX 5600 XT

Storage: 20 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.