دانلود بازی HELLCARD برای کامپیوتر


بازی HELLCARD در دنیایی تاریک و خطرناک اتفاق می‌افتد که توسط شیاطین و موجودات ماورالطبیعی تسخیر شده است. در این بازی، شما در نقش یک قهرمان قرار می‌گیرید که باید با استفاده از کارت‌هایی که در دست دارید، با انبوهی از دشمنان جهنمی مبارزه کنید و دنیای HELLCARD را از تهدیدات نابود کننده نجات دهید. گیم پلی بازی ترکیبی از استراتژی و شانس است. بازیکنان در هر نبرد باید با استفاده از کارت‌هایی که در دست دارند، دشمنان خود را شکست دهند. کارت‌ها در HELLCARD به دو نوع اصلی تقسیم می‌شوند. کارت‌های موجودات اولین گزینه‌ها هستند. این کارت‌ها برای احضار موجودات مختلف به میدان نبرد استفاده می‌شوند. هر موجود دارای قدرت‌ها و توانایی‌های خاص خود است.

HELLCARD PC-TENOKE | ElAmigos

آپدیت بازی Update v1.0.240214-TENOKE اضافه شد

دانلود-بازی-HELLCARD

کارت‌های طلسم را هم داریم. این کارت‌ها برای انواع طلسم‌ها و جادوها استفاده می‌شوند. طلسم‌ها می‌توانند به شما در نبرد به روش‌های مختلفی کمک کنند، مانند افزایش قدرت موجودات شما، ضعیف کردن دشمنان، یا شفا دادن به خودتان کاربرد دارند. بازیکنان در طول بازی می‌توانند کارت‌های جدیدی را جمع‌آوری کنند و عرشه خود را ارتقا دهند. عرشه شما قوی‌تر باشد، شانس شما برای پیروزی در نبردها بیشتر خواهد بود.

info

Hellcard is a unique cooperative deck builder rogue-like game. Descend into the paper dungeons on your own, recruit computer-controlled companions or join other players’ lobbies in fast-paced tactical card battles against the armies of darkness and the Archdemon himself!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS *: Windows 7, 8, 8.1, 10, 11

Processor: 1.7 GHz Dual Core or Greater

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 512 MB DirectX 9.0c compatible graphics card

Sound Card: DirectX 9.0c compatible

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.