دانلود بازی Heading Out برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Heading Out یک تجربه ناب در سبک ماجراجویی، رانندگی و استراتژی است که تازگی به شبکه استیم راه پیدا کرده است. این اثر از فیلم‌های جاده‌ای کلاسیک الهام گرفته شده و تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر جاده‌ای در بزرگراه‌های آمریکا را به شما ارائه می‌دهد. در این بازی، هدف نهایی رسیدن به مقصد خاص نیست، بلکه ماجراجویی و کشف‌هایی است که در طول مسیر با آن ها روبرو می شوید. ویژگی‌های کلیدی بازی هم سبب می‌شود که ساعت‌ها بتوانیم با آن سرگرم شوید. داستان بازی بر اساس انگیزه‌ها، ترس‌ها، رویاها و جاه‌طلبی‌های راننده شکل می‌گیرد. هر تصمیمی که در طول مسیر می‌گیرید، روی تجربه‌ی بازی شما تأثیر می‌گذارد. این تصمیمات می‌توانند شامل تعامل با افراد مختلف در طول مسیر، انتخاب ایستگاه‌های رادیویی، مدیریت سوخت، وضعیت خودرو و مسیر نهایی شما باشند.

Heading Out PC-RUNE | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Heading-Out

مسابقات، تعقیب و گریز و خطرات متعددی در جهان بازی وجود دارد. در طول سفر خود با انواع چالش‌ها از جمله مسابقات، تعقیب و گریز توسط پلیس و خطرات جاده‌ای روبرو خواهید شد. موسیقی متن آمریکایی هم لذت تجربه آن را دوچندان می‌کند. موسیقی متن بازی ترکیبی از سبک‌های مختلف موسیقی آمریکایی است که حس و حال سفر جاده‌ای را برای شما تداعی می‌کند. گرافیک کمیک بوکی سیاه و سفید هم حس لذت بخشی هنگام تجربه آن به شما خواهد داد. استایل بصری بازی به صورت کمیک بوکی سیاه و سفید است که فضایی خاص و جذاب به بازی بخشیده است.

info

It’s you, your car and the road. As you drive across the USA, people take notice. But nobody knows where you’ll end up – not even you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10/11 64-bit

Processor: Intel Core i3-10320 or AMD Ryzen 3 3100

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1060 or Radeon RX 560

Storage: 30 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10/11 64-bit

Processor: Intel i5-12600K or AMD Ryzen 7 5700X

Memory: 16 GB RAM

Graphics: GeForce RTX 2070 Super or Radeon 5700 XT

Storage: 30 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه RUNE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه RUNE یا Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.